• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Bohyně přání

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj všem.
Jen jsem se chtěl zeptat, zda se i Vám zdá výše uvedená budova jako výsměch nebo jestli jste rádi, že prakticky nahradila Obří ruské kolo.
Tak mizerné ceny by nebyly výhrou, ani kdyby chodily každé dvě hodiny. Mince, zásoby, suroviny v legračním množství.
Jen bych rád věděl, jestli to máte všichni stejně nebo já a všichni členové našeho společenství (a někteří v obou světech) máme takovej pech :).
Díky za reakce.
Ryny
 

Trumpetka

Znalec fóra
Není to náhrada za Studnu, bohužel. Je to pro mne jen další jedna z mnoha budov Elvenaru a po kouknutí na parametry jsem ji nechal ve skladu.
Vzhledově není špatná, časem ji možná někam na chvíli umístím a nebudu se trápit tím, když prošvihnu její výběr.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Stojí, ale modlit se před ní nebudu - mince, zásoby, suroviny, nic, bez čeho bych se neobešla. Vzhledově nevýrazná, takže až zmizí, chybět mi nebude.
 

DeletedUser6138

Guest
Ahoj.Mne to dalo od postaveni už 3x 35dia,jinak T1,2,3 mizerne množství minci kladivek
 

GorGlin

Veterán
já vzdy na konci rasy postavím vše co mám ve skaldu a má expiraci.
co mi zatím dalal nevím, soustředím se na džiny.
ale rozbíjet na ulomky jí rozhodně nebudu.
 

Mescal

Mistr slova
@Ryny, ano množství surovin a zásob je skutečně v legračním množství. Zatím mi padly jen zásoby, mince a jednou suroviny.
 
Nahoru