• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení BobbyRob

DeletedUser131

Guest
Zdravím všechen "Lid" a "Elfy".
Hraji hru už dobře tři, ne-li čtyři měsíce - to je už trošku doba. Důležité je, že vývojáři přinesli cca před měsícem výzkum číslo VI a dle videa, který jsem nedávno shlédl se chystají další novinky, nevyjímaje výzkum VII. Co se mě týče, tak vývojáři máte čas, jsem teprve u konce výzkumu V.
Ve světě Arendyll jsem Elf, buduji a starám se o svou provincii jménem Menel (v elfím jazyce se takto říká nebe). Jsem ve společenství Stará garda (místa ještě máme - takže se nebojte nás oslovit), ve společenství se mi líbí, jsou tam skvělí lidi :)
Jsem pracující, společenský, jsem pro každou srandu a dá se říct, že díky soutěži hledání sněhuláků jsem dočasně zrakově indisponován.
Užívejte konec roku 2015, mějte krásné svátky v kruhu rodinném, přátelském a buďte zdraví.
Krásné Vánoce celému Elvenaru, třeba nám jednou naše království ve hře Martin zakryje bílou peřinou a bude nám sněžit, ať aspoň někde máme bílé Vánoce.

BobbyRob
 
Nahoru