• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Artefakty

Janina1974

Kolemjdoucí
Ahojky všem mám nápad v inventáři mám strašně artefaktů třeba Stonehenge, medvěda atd. A jsou mi k ničemu nebylo by fajn kdyby jsme je mohli mezi sebou měnit třeba v rámci společenství napište názory možná se s tímtvůrci začnou zabývat díky.
 

Hexik

Znalec fóra
navrh je na prvy pohled libivy na druhou stranu by to nebylo dobre docela si umim podobne "vymeny-obchody" predstavit ikdyz ty to jiste myslis s nesobeckym umyslem se podelit
v teto podobe za me ne, me by se libilo si udelat trebas z 5 na nic nejakej 1 co chci a vyuziju
 

Danber7777

Pokročilý žák
tak jak to píšeš ty to je trošku nesmysl a hloupost Každý ví co stojí za to a co spíš ne Co píše Hexik se mi zdá rozumné a klidně i v horším poměru
 

Mescal

Znalec fóra
Vyměňovat artefakty mezi hráči by vedlo hlavně k vytváření pomocných účtů, pro které by hlavní činností bylo zajišťování artefaktů pro mateřský účet.

Co si dokážu představit je přestavba nepotřebných artefaktů v Akademii na potřebné artefakty. Osobně bych to viděl 3 až 4 artefakty + činidlo --> nový požadovaný artefakt.
 

Hexik

Znalec fóra
kdyz to vemu podle sebe v meste ktere mam necele 2 roky mam nakych 26 artefaktu (nektere jsem uz rozlozila na ukol) bez uzitku co teprve lidi co hraji 5 let
 

Lovec Krys

Legenda
@Hexik První evo budovy byli fénixové před 2 a čtvrt roku. Takže jestli někdo hraje 3 nebo 6 let v tomto kontextu nehraje žádnou roli, pokud mohl hrát naplno už první fénixe.
Ale pro zajímavost jsem si spočítal artefakty v inventáři a výsledek je 125 artefaktů 13 různých druhů. Nejvíce mám artefaktů mořských panen (23) a nejméně medvědů (0).
 

Janina1974

Kolemjdoucí
Máte pravdu přestavba artefaktů plus něco k tomu na artefakt který potřebujeme zní lépe klidně si počkám a nasbíram jich víc hlavně když se budou moct nějak využít diky
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
Byl předán návrh "Možnost směny různých artefaktů", ale k ničemu to zjevně nevedlo.
Lze nahlédnout.
Ryny
 
Nahoru