• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Aprílový žert

DeletedUser6057

Guest
Právě že všimli :D

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3110

Guest
Já jsem se už děsila, že se mi bude zmenšovat město, když nebudu dobře bojovat. A to já neumím. Fuj... Jinak ale dobré! :))
Také jsem si to snažila představit, jak se ta budova bude otáčet.
 

DeletedUser5442

Guest
Celkem zábava!
Až na ten Jednorožčí guláš, to bylo celkem morbidní! Jsem totiž Jednorožec! :))
 

DeletedUser6856

Guest
Když plánujete zrušit "zlaté doly" kam se vytratí jejich vylepšení které stálo kolikrát veliké úsilí získat na ně vědomostní body?
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Zlatý důl není totéž co Zlatá propast. Zlaté doly jsou na mapě na místech, kde není žádné město ani provincie k dobytí :)
 

DeletedUser6446

Guest
To se Vám povedlo :)) Otáčející se budovy o 360 stupňů - něco jako korouhvičky :)) sto provázaných budov a prostěradla :)) Díky za prima apríl. Také Vám přeji hezký celý duben a díky za prima hru.
 

iDavis

Legenda
Turnaje – byla vyprána prostěradla z postelí v turnajovém stanu, protože to od zavedení turnajů do hry dosud nikdy nikdo neudělal a už to bylo opravdu potřeba.

... potom že prečo väčšina hráčov odmietala hrať s vojakmi ručné boje. :rolleyes:
 

DeletedUser3281

Guest
Pro mě je největší vtip to, kolik lidí na tohle skočí, to mě přijde k smíchu nejvíc :D
 

DeletedUser5601

Guest
škoda, že jsem to četala až potom, co jsem věděla, že tu proletěl nějaký šprýmek... mmch, tak tenhle bod mě dostal :D copak to asi je za chybu... :D :D :D
  • "Na základě častých stížností odstraňujeme z mapy světa všechny zlaté doly. Bohužel nám po nich zůstanou tmavá místa, na která prosím neklikejte. Mohlo by to vyvolat chybu, na jejímž pochopení usilovně pracujeme."
 

DeletedUser6057

Guest
@ExplorerFfff : jestli to nebude tím, že ty první "body aktualizace" a i některé zmíněné, vypadaly dost reálně k uskutečnění. Až později se to dalo odlišit. A ne každý má čas a chuť na čtení kompletního přehledu.
 

DeletedUser3281

Guest
@Daggoth32 Tak už na začátku máš hned několik špeků, to ti mohli na prvního apríla napovědět, například hned v tom textu je první vtip ... která přinese spoustu nových vylepšení a kvalitativních změn ... nějak nevím kdy naposledy něco takového bylo přidáno, dycky je to z bláta do louže, ale hlavně ten text je jiný než vždy, není jasné kdy bude nahráno a není tam obligátní omluva předem o výpadcích.

Na screenu máš fotky klasických kulturních budov, nikoliv provázaných, navíc v inventáři ke všemu to jsou random budovy i z běžné rasové výstavby.

Dál nemusím pokračovat, protože si myslím, že už ten úvodní popis musel každého trknout, ten screen už pak byla tutovka. Já nevím lidi, ale pokud máme apríla, tak asi podobný věci čekám a všímám si podezřelých věcí tak mě celkem jako překvapilo, kolik lidí na to přišlo až někde na konci, nebo nepřekvapilo vlastně mě to spíše vyděsilo jako spoluobčana :D
 

DeletedUser6057

Guest
Pán je všeználek. Hlavně 1. duben je den jako jiný. Nějaké vtípky mě nezajímají. Navíc utahaný po noční směně fakt nemám náladu tady řešit kulturní budovy.
 

DeletedUser3281

Guest
Zbytečný řešit ovšem jako jo, jestli prostě někdo nesleduje zprávy a dění ve světě, jediné o co se zajímá je pak jedna hra, tak asi máš pravdu, že tomu někdo mohl věřit, já prostě se první než o hru zajímám o dění ve světě, zprávy a media se kachnama prostě každoročně hemží :D A představ si, že jsem taky netušil že je včera apríl, než jsem četl zprávu o výrobě trabantu :)
 

DeletedUser6057

Guest
Hlavně plno lidí na forum ani neleze i když se jedná o aktualizaci hry. A to co bylo napsané na úvodní obrazovce, plno lidí vzalo jako super aktualizaci. Otáčení budov znělo krásně.
 

DeletedUser6390

Guest
Co je psáno, to je dáno! Paradoxem je, že spousta hráčů by alespoň některé nedávno Helpdeskem popsané změny uvítalo i za cenu nějakých ztrát.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tupecpolni

Znalec fóra
Změny perfekt, komíny dolů - konečně něco zajímavého, prostěradla bylo skutečně zapotřebí vyprat, díky. A velice přínosná diskuze, taktéž děkuji, konečně vím, že se mám zajímat o dění ve světě, abych věděl, že 1. dubna je vtipný den. To mne blba ještě nenapadlo.
 
Nahoru