• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Angedev

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

Jako další přijala pozvání hráčka Angedev. Děkuji, že si udělala čas a odpověděla na všechny mé zvídavé otázečky.

1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Jmenuji se Markéta a nezadržitelně se blížím k 30. roku života, i když naštěstí tam ještě nejsem. Narodila jsem se v městě piva a žiji zde dodnes, změnu neplánuji, jsem zde spokojená.

2. Kdy jsi Elvenar objevila a vzpomeneš si, co tě k ní přitáhlo?
Wow, to už je nějaký ten pátek, co jsem s hrou začala. Musela jsem si dohledat registrační email, abych si vzpomněla - hraji od začátku září 2015. Tehdy na mě vyskočil reklamní banner a jelikož jsem se zrovna nudila, vyzkoušela jsem ho a už jsem byla lapena.

3. Kolik času denně strávíš u hry a baví tě to?
Myslím, že kdyby mě hra nebavila, už bych tady dávno nebyla. Kolik času denně u hry strávím se dá těžko určit, hodně záleží na okolnostech, i když příchod aplikace mi připojení hodně usnadnil. Jako zástupce velitele se snažím být našim členům co nejvíce k dispozici, takže i když je času méně, aspoň občas nakouknu do chatu, jestli někdo něco nepotřebuje.

4. Co ráda děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Pokud zrovna nehraji Elvenar, tak si ráda přečtu nějakou knížku, baví mě focení, jízda na koni, nebo s přáteli u vínka hrajeme společenské hry.

5. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Jsem taková "kancelářská krysa", zpracovávám dokumentaci a jednám s úřady. Ale líbí se mi mít pevnou pracovní dobu, snáze se tak plánují odpolední aktivity.

6. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Jak vznikla má přezdívka je asi téměř každému jasné. Kdysi jsem potřebovala nick do jiné online hry a spojení anděla s ďáblem bylo první, co mě napadlo. A jelikož jsem byla líná vymýšlet něco dalšího, už mi to zůstalo.

7. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybrala. Která se ti víc líbí a proč? Jaká spřátelená rasa ti je nejbližší?
Elfy, naprosto jednoznačně. Je to fantasy hra, přijde mi logické vybrat si fantasy rasu, lidí si v reálném životě užiji dost.
Se spřátelenou rasou je to složitější, každá má něco do sebe. Víly byly nejjednodušší, draci mě vždy fascinovali, u půlčíků jsem byla unesená z jejich cestování na lodičkách. Takže nemám jednoznačného favorita, ale už se těším, co na nás čeká dál.

8. Je pro tebe nějak důležitá pozice v žebříčku? Případně pozice společenství v žebříčku?
Posun v žebříčku mě samozřejmě vždy potěší, ale pozice pro mě důležitá není. Hraji tak, aby mě hra bavila, ne abych byla na špici. Stejně tak ve společenství budu mít radši menší aktivní hráče, než velké mrtvolky jen kvůli žebříčku.

9. Chtěla bych znát tvůj názor k Dobrodružství společenství. Jaké jsou tvoje pocity. Baví tě to? Co říkáš náročnosti úkolů a odměnám?
Myslím, že v Dobrodružství společenství je skrytý velký potenciál, ale v současné době není zdaleka využit. Překlikávání úkolů je úmorné a tři čtvrtě roku slibů, že se na novém systému pracuje, aniž by byla viditelná sebemenší změna, na náladě moc nepřidá. Ale myšlenka spolupráce všech členů je zajímavá a těším se na nový systém, věřím, že dobrodružství může přinést podobnou oblíbenost, jako turnaje, pokud budou odměny odpovídat vynaloženému úsilí.

10. Poslední event, který tu proběhl, je kouzlo zimy. Zajímá mě, co si myslíš o odměnách a systému měnících se truhel.
Mně rotující truhly moc nepřejí, na denní odměny jsem měla více štěstí s původním systémem. Ale je to zajímavé zpestření a pochodující postavičky jsou super. Kouzlo zimy mi nabídlo zajímavý set na manu s vánočním stromem, tak doufám, že mi aspoň trochu usnadní průchod blížící se kapitolou, mana byla poslední dobou můj největší protivník.

11. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání? Ráda bych znala tvůj názor.
Ano, kde to jde, tam bojuji. Provincie mám v zelených barvách, takže bojuji i tam, ale schovávám si je na eventové úkoly, s průzkumem provincií už jsem hodně daleko. A jelikož mám pouze 3 manufaktury od každé (+ po jedné na živoucí zboží), v turnaji mi nic jiného než boj nezbývá, suroviny by mi nestačily.

12. Věnuješ se plně turnajům? Co si myslíš o odměnách v turnajích? Jsou pro tebe body v požehnání přijatelnější?
Asi bych to nenazvala plně, mám vyzkoumaná všechna vylepšení oddílu, takže mám turnaje drahé a nemohu tedy jet pokaždé naplno, ale snažím se účastnit každého kola. Požehnání jsou pro mě jednoznačně lepší, nemusím je utratit hned jako u běžných VB, kterými bych si zablokovala automatický přísun. Ve městě mám spoustu divů (přesněji řečeno všechny), takže o využití požehnání není nouze. A bodů do výzkumu turnaj nabízí od 10. provincie a 2. hvězdy také slušné množství, takže si všichni přijdou na své. Myslím, že odměny za turnaj jsou nastaveny velmi dobře.

13. Nedávnou změnou byla řemeslná výroba v Kouzelné akademii a s ním spojená novinka výzvy. Vyzkoušela jsi jí a co si o této novince myslíš?

Řemeslnou výrobu oceňuji, konečně jsem začala využívat akademii. Vyrábím především vojenské budovy, které už jinak získat nemohu. Inventář jsem měla plný nepotřebných budov několik věků zpátky, tak aspoň našly nějaké uplatnění.
Výzev zatím nebylo tolik, abych si troufala je nějak více hodnotit, ale myslím, že každý, kdo využívá crafting, určitě ocení další možnost získat úlomky kouzel "zdarma". Jak se výzvy uchytí, ukáže čas.

14. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěla bys něco říct na závěr?
Děkuji za pozvání, bylo mi ctí být součástí.
Ráda bych jen všem popřála úspěšnou hru a stejně bezvadnou partu lidí, jako mám já v našem společenství - v dobré společnosti je vše hned jednodušší a zábavnější.

Redakční pozn.: Odpovědi hráčů v rozhovorech nijak neupravujeme. Ponecháváme je v autentické verzi tak, jak nám byly zaslány.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru