• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení amelie207

DeletedUser485

Guest
Ahoj,
jmenuji se Eva a jsem ze Severní Moravy, žiji blízko Jeseníků, hory Praděd, kousek od přehrady Harta, vedle zříceniny Šelemburk, pod kopcem Cvilín.
Pracuji v Domově pro seniory a když tak po dlouhém a vyčerpávajícím dni přijdu domů, dám si nohy do zvýšené polohy, zapnu své PC a ponořím se do světa měst, hradů a teď i do kouzelného světa Elfů. těším se na vše, co tahle hra přinese.
 

DeletedUser485

Guest
Dnes mě inspirovala
\*Luna\*
Toto je můj andílek :
26. 1. – 30. 1. – JAHHEL –
Pomáha osvojovať si čestnosť.
Túžia žiť osamote v tichom a pokojnom prostredí.
Tu sa dokážu najlepšie
nabiť energiou a nachádzajú vnútornú vyrovnanosť.
Sú uznávaní pre svoju skromnosť, veselosť a družnosť.



 

DeletedUser418

Guest
Andílci jsou všichni nádherní, ale ten náš osobní anděl má pro každého z nás zvláštní význam.:)
Jsem velmi potěšena, milá amelie, že Tě můj příspěvek, v mém představení, inspiroval.;)
Vítej a doufám, že se zde na fóru budeme často potkávat.;):)
20151024144569941146500.gif
 

DeletedUser485

Guest
KELTSKÝ HOROSKOP - CYPŘÍŠ

Hrdost, síla Ducha a hlavně charakteru je nejsilnější stránkou lidí narozených pod ochranou těchto stromů. Mají vysoké ambice a ideály a nutno říct, že se jim je z valné části podaří během života naplnit. Jsou rození cestovatelé, milují svobodu a nenechají si na tyto radosti nikým sáhnout. Omezovat je v čemkoliv je velmi riskantní, kritizovat už naprosto nemožné. Velmi rychle vybuchnou a jejich jazýček je velmi jedovatý. K provokativním průpovídkám nechodí daleko a spíš než diplomacii mají problém ustát dlouhé souvětí než holé věty. Navazují rychle známosti, neb jsou velmi společenští a také pořádně rozmazlení opačným pohlavím. Radno podotknout, že právem. Jsou okouzlující baviči večírků a o intimní radosti do pozdního věku nemají nikdy nouzi. Vtip, bystrost, duchaplnost, mentální pohotovost je jejich silnou zbraní, se kterou s přehledem odrovnávají konkurenci. Jako manažeři jsou úžasní, jako vedoucí podniků nepřehlédnutelní, jako vlastníci módních a uměleckých salonů nejžádanější. Řada z nich je iniciátory nějakého new age umění a řada z nich je i světově proslulá. Zejména coby umělci z těchto komunit. Mají vkus a cit pro krásu. Jsou znalci zejména ženské krásy. Není divu, že se nacházejí i v porotách různých soutěží krásy. V pozdějším věku se stahují vědomě ze světla ramp aktivního společenského života a stávají se často zádumčivými samotáři. Dávají přednost přírodě a meditacím. Je pak mnoho těch, kteří poté dlouhé roky studují v různých klášterech duchovní praktiky starých náboženství, duchovní směry nebo etnickou filozofii. Pokud v tom najdou celoživotní poslání, stávají se z nich guru, kteří vedou mladé k novému pohledu na život. Pokud ovšem nenajdou sami sebe, na stáří z nich bývají mrzouti, propadající skepsi a trudomyslnosti. Je dobré si najít včas jiskru optimizmu života a udržet si ji pak až do pozdního stáří jako inspiraci.
 
Nahoru