• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Akademie kouzel

DeletedUser926

Guest
Ahoj nemužu vyrábět sílu zásob,a materiál na to mám,poradíte mi.Díky
 

DeletedUser926

Guest
začala jsem se v tom štourat ,bylo jich tam dost,ale asi už došlo,díky
 

DeletedUser926

Guest
chtělo by to i vylepšit,když to kouzlo dám a bohužel se mi stalo že jsem ten čas prošvohla ,třeba jen o půl hodky tak to zmizí :( a kouzlo je k ničemu
 

nataly111

Velmistr písma
No já už fakt nevím, zase ty moje trable z kouzlem, tady už pomůže rozmlátit myšku a koupit novou.:(
Promiňte, že si ulevuji takto, ale to už bude třetí kouzlo které z části projedu.:eek:
To chce novou myš a hodně sladkostí na nervy.:D:D
 

DeletedUser1148

Guest
nataly111 stalo se mi nedávno to samé.Klikla jsem na dílny a na třech jsem měla dvě kouzla po sobě a různé podivné věci se mi stávali při klikání :p .No a vyměnila jsem myšku a je to dobré :)
 

DeletedUser1198

Guest
no, já se prostě smířil s tím, že poslední 3 hodiny kouzla promrhám..tedy ne vždy 3 hodiny, ale ten jeden tříhodinový výrobní cyklus.
 

DeletedUser592

Guest
Snad ne, taky mě vzteká když promrhám kouzlo byť jen o tři vteřiny
 

DeletedUser1198

Guest
Vztekáte se pro kouzlo, co uteklo o pár vteřin? No nazdar, co asi pak děláte, když jde o důležité věci a ne o hru :eek:. To jsem rád, že u toho nejsem o_O:D
 

DeletedUser592

Guest
někde se pára vypustit musí, já volím raději vztekání nad hrou, než být nervní při rozhovorech s lidmi ;)
 

DeletedUser1198

Guest
Aha, tak to jo, no já někdy také "krčím" nos, přiznávám, hlavně když nejsem rozhodnutý, co s hrou dál, jako třeba zítra.. přijdou 2 nové divy a to bude krčeního moooooc :)
 

DeletedUser592

Guest
Tak pro mně je to odbourání stresu, zábava a občas potrápení mozku, něco jako kdybych skloubila cvičení, sudoku a čtení do jedné. Prostě mám tu hru ráda, jelikož moc nehraji a tohle zabere vždy jen pár minutek, tak mě to chytlo.
 
Nahoru