• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

AKADEMIE KOUZEL

DeletedUser1253

Guest
RÁDA BYCH SE ZEPTALA, KDY BUDE MOŽNÉ AKADEMII VYLEPŠIT. DĚKUJI
 

CherryFlower

Guest
Řekla bych až to vývojáří přidají do hry :) A kdy to bude?... to možná neví jistě ani oni sami :D
 

DeletedUser34

Guest
no ako som pisal davnejsie naplnili sa moje slova rozsirenie slotov v akademii je za diamanty a to my nikto nechcel verit no nabete to uz je takze moja vestecka kocka nesklamala
 

DeletedUser34

Guest
no neviem mne to ukazuje len za dia a tie prve dve dalo pri viskume v strome vyskumu tak neviem :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já dělal na svým druhý účtu druhou úroveň normálně za suroviny. Až třetí úroveň chtěla pak diamanty :) Jen co mě mrzí je to, že nemění vzhled. Sice u elfů je pěkná ale u lidí se mi takhle nelíbí. Ošklivá není, ale prostě nelíbí :D
 

DeletedUser34

Guest
no to hej je toškoda ze to nemeni vzhlad ale akademiu tu na tomtoservri nestaviam je to uplne ztrata miesta a zbytočnost ved kuzla mi dava aj bez akademie :))
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Taky jsem jí nepostavil... Ale tam kde hraji za lidi mi na tom moc nesejde a aspoň mám možnost si to vyzkoušet. Časem jí možná postavím i u sebe... uvidím
 

DeletedUser34

Guest
no ja ju mam jedine na beta svete ale ani tam nestaviam kuzla dava ich dostatok a ked clovek rozumne hospodary nepotrebuje kuzla
 
Nahoru