• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Adresář

DeletedUser5215

Guest
Mám problém při zadávání hromadné zprávy. Mohu sice označit společenství, ale co v případě, že chci poslat zprávu třeba jen deseti z nich? Navrhuji vytvořit rozbalovací zaškrtávací okno, kde bych mohl zvolit ty, kterým má být zpráva odeslána. Není přece možné, zapamatovat si všech 24 přezdívek. A to bez možnosti se v průběhu zadávání podívat třeba na seznam společenství, protože v tu chvíli je vše mimo okna pro psaní zprávy neaktivní.
 

Ludi

Veterán
Dobrý návrh, podporuji.
Jen poznámka: v PC verzi si přezdívky hráčů pamatovat nemusíš, stačí najet myší na zaklikávací okénko pro odeslání všem členům a ukážou se jména.
1.jpg

Ale v apce podobná možnost není, tam by to tvoje řešení bylo potřebné. Ale i v PC verzi by bylo fajn.
 
Naposledy upraveno:

Feliberto

Pokročilý žák
Ale v apce podobná možnost není, tam by to tvoje řešení bylo potřebné. Ale i v PC verzi by bylo fajn.

v appce právě ta možnost výběru jednotlivých hráčů ze společenství je, stačí nezatrhávat ikonu společenství a kliknout do adresního řádku a rozbalí se seznam spoluhráčů, které je možné přidávat po jednom...
 

Přílohy

  • image2.png
    image2.png
    66,5 KB · Zobrazení: 78
  • image1.png
    image1.png
    65,7 KB · Zobrazení: 92

LucyLoo

Pozorovatel
Já souhlasím i když hraji na apce. Protože je to opravdu dobré. Když jsem hrávala PC verzi, tak jsem dlouho vypisovala nicky hráčů, kterým jsem chtěla posla hromadnou SZ.
 

luterina

Veterán
Jak psala @Ludi , na PC si můžeš vyjet jmenný seznam všech hráčů společenství, takže ihned k dispozici k opsání jen těch konkrétních hráčů ten seznam je, a jak psal/a @Feliberto , tato možnost vybrat jen určité hráče společenství a přidat je k adresátu jednotlivě, k dispozici na aplikaci je, tedy za mě by bylo asi zbytečné něco takového přidávat i na PC, když lze zadat hráče už podle toho "ve vyskakovacím okně" seznamu.
 

DeletedUser4336

Guest
Naštěstí to jde. Přidat klidně, ale psaní pro víc jak jednoho a bez všech jsem snad nikdy ve hře nevyužil, takže mi funkce nejen nechybí, ale dá se použít i onen seznam.
 
Nahoru