• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Komunikace Administrace hromadných zpráv [předáno]

DeletedUser341

Guest
[Shrnutí] - Ve hře chybí jakákoli možnost kontroly hromadných zpráv - komu je posláno, kdo už vlákno opustil, nebo naopak při příchodu nového člena do cechu tohoto přidat i do vlákna.

[Podrobnosti] - Navrhuji přidat do systému zpráv možnost administrace vlákna. Ten, kdo hromadnou zprávu vytvoří, by měl mít možnost vidět, kdo již vlákno opustil, resp. kdo je aktuálním "členem" daného vlákna; možnost sám někoho z vlákna vyloučit (např. po vyloučení ze spolku), nebo naopak do vlákna přidat. Současně by bylo fajn, mít možnost práva administrace přidat dalším účastníkům vlákna (ať na to není jeden člověk sám).

[Důvody] - Například u nás ve spolku máme v současnosti asi 7 "stálých" vláken. S každým příchodem a odchodem do cechu musíme vlákna vytvářet znovu, kvůli novým členům, navíc když si někdo vlákno omylem smaže, je opět potřeba vlákno znovu vytvořit. Tato situace je zaprvé velmi nepraktická a může být i dosti nepřehledná (když si někdo vlákna nepromaže, snáze pak jednou smaže"to správné")

[Dopad na jiné herní prvky] - Žádný dopad mimo oblast zpráv.
 

DeletedUser3079

Guest
Také souhlasím.

Jsem ale pro, aby udělali úplně nový systém zpráv.

Tím mám na mysli aby byli zprávy přehlednější, a rozlišil jsem tak zprávy klanu, přátel i ostatních hráčů. Kde to bude promyšlenější s novými aktualizacemi a rozsáhlejší =) Zkrátka příjemnější na hraní, kde je více možností trochu jak teď. Věřím že vývojáři si s tím už poradí skvěle. Mají tu nádherně ukázanou nástěnku novinek ve hře, kde by to mohli udělat podobným způsobem, jen předěláno na zprávy a tak ♥ =)

... třeba: Klan (Znak korunky), Přátelé (Znak pomoci), Ostatní Hráči (Znak hlavička lidí a elfů), Historie (Znak truhla)
 

LuciskaCh

Mistr slova
Také souhlasím. Je to opravdu hodně nepřehledné, když se pořát vytváří nová a nová vlákna. Docela bych i brala, kdyby se přidalo tučné písmo, podtržení a kurzíva. Alespoň tyto tři, opravdu to u zpráv chybí.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak ono by chtělo ve hře víc věcí předělat, je to prostě dané tím, že hra vznikala jako jednoduchá hra ve Flashi, ale chtějí se po ní stále větší nároky, a původní rozhraní většinou zůstává. Mě třeba vadí nešťastně navržené rozhraní pro výběr jednotek u soubojů (turjaců), a sice neustálé přepínání karet podle druhu z jakého tábora jednotka pochází. Nebo podrobnosti o turnaji, kde se musí v seznamu zapojených hráčů listovat (příliš malý počet hráčů na stranu), apod.
 

DeletedUser341

Guest
Tak systém zpráv se naštěstí dá očekávat jako něco, co čeká "velká aktualizace", vzhledem k tomu, že zprávy zatím nejsou na apce... A když už se to bude dělat, tak je to ideální chvíle na to, do systému zakomponovat něco takto základního (a to tučné a kurzívu bych tedy taky občas uvítal :) )
 
Nahoru