• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

5. Narozeniny

greenhornjerry

Pokročilý žák
Naštěstí žádná trapnost a ubohost ve hře. Skvělých 21VB a budova,za kterou bude 960 úlomků. Prostě pecka,také dohráno před polednem. ;)
 

DeletedUser2455

Guest
Píšou že posiluje i výrobu v manufaktůrach, mě to ukazuje jen pár lidí a kultůru??
 

DeletedUser4336

Guest
moribundus >> Během výzvy jedničkové faktury, s Mýtinou poníků to nijak nesouvisí.
 

luterina

Veterán
Také přeji vše nej Elvenaru a každému jeho příznivci. :)

Narozeninová Výzva - tak na toto jsem se moc těšila, děkuji za hezký dárek.

1. den T1 (ocel) 1D výroba:

běžná výroba Výzva2020-6-T1-A.jpg + bonus 50% magická výroba Výzva2020-6-T1-B.jpg + bonus 50% Bouřňák Výzva2020-6-T1-C.jpg + 2 násobek dárek z Výzvy Výzva2020-6-T1-D.jpg = sběr z 8008 na 33.634 :eek::D
 

Vicky1177

Mistr slova
Já jsem tentokrát také velmi spokojená, tohle se opravdu povedlo.

Na posílenou výrobu jsem přidala ještě kouzlo a hned to naskákalo... ;)

04.jpg
 

Melindra

Učedník
Takovéhle mini eventy by mohli být klidne každý týden nebo jednou za měsíc. Suroviny a VB navíc se hodí. I mýtina je v pohodě. Toto se povedlo. Taky je fajn že když už mám splněno stále působí posílení na manufaktury. Krásné narozeniny !!!!
 

voyager-1

Velmistr písma
tu mýtinu moc v pohodě nevidím, ve skladu i ve městě mám budovy o 16.polích s dvojnásobkem lidí a stejnou kulturou.
 

Melindra

Učedník
Tak já jsem v páté kapitole a ostatní budovy z eventu mi dávají podobně lidí i kultury. Takže pak koukám spíš vzhledově.
 

DeletedUser4336

Guest
Miniudálosti bych taky bral častěji, mnohdy jsou lepší jak ty velké (protože jsou nenáročné a něco přinesou). Jinak mýtinu také v pohodě nevidím, hezká sice je, ale já potřebuji elfy, kulturu naopak ne, v poslední události nebyla jediná budova, která by nahradila ani jednu nevylepšenou budovu získanou o dvě kapitoly níž, a Mýtina poníků je přesná kopie tohoto stavu. Zrovna uvažuji, zda by nemohl projít aspoň nějaký návrh na volné místo (mýtinka, snové mráčky o nějaké rozloze) ve městě bez efektů postavených budov na město, prostě jen pro potěchu oka, protože grafici si kolikrát dávají záležet, a je to docela škoda, když jsou některé budovy pro hráče ve vyšších kapitolách zcela nevyužitelné a nepostavitelné. Má přijít nová událost, loď kouzelníků a loď orků se mi docela líbí, ale podle toho co umí už dopředu vím, že je stavět nejspíš nebudu, podobně na tom jsou ostatní, jsou slaboučké na to je mít ve městě.

Takže dneska kotel svitků? Já si je snad očaruju, co kdyby mi došly.
 

hrac552

Znalec fóra
Připojuji se k předchozím přáním - takže: " Všechno nejlepší k 5. narozeninám a díky všem, kteří hru tvoří nebo se o ni nějak zasloužili". Za tu dobu , co hraji Elvenar, se hra posunula podle mne hodně dopředu. Byly dodány nové významné prvky do hry jako třeba Teleportační a Portálová kouzla, Věž, akademie nabyla na významu, postupně se vylepšovalo ovládání atd. ... a samozřejmě se hra rozvíjela přidáním řady nových kapitol. Ještě jednou díky za to a přeji hodně nových nápadů do budoucna.
 
Nahoru