• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit 4 poklady za den

DeletedUser2739

Guest
Verze hry: 1.38.5
Prohlížeč a jeho verze: nezávislé, hraju na dvou různých PC s různými OS i prohlížeči, dokonce i s různými verzemi Flash playeru, s různým rozlišením.

Herní svět: Winyandor

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 4/5

Detailní popis chyby:

Kroky, které vedou k chybě:
1. Dopoledne zajdu na pár návštěv (1-3), otevřu jeden poklad
2. Odpoledne či večer jdu na další návštěvy a někdy otevřu další tři truhly
3. Nyní se to stalo 2 dny po sobě, takže lze vyloučit "nulování" počtu otevřených truhel

Stává se to, i když jsem dopoledne na jiném PC než večer, i když jsem celý den na jednom.
 

Lukula

Velmistr písma
@Karindian záleží dost na tom, co myslíš tím "večer". Zda je to před půlnocí nebo po půlnoci. Truhly za výpomoc se resetují v 00:00. Nejsou závislé na čase, kdy dáváš výpomoc. Pokud to je ale opravdu ve stejný den, tzn. do půlnoci, bude to chyba. Mně se to ale zatím nestalo...
 

DeletedUser2739

Guest
před půlnocí, předevčírem to bylo okolo pátý odpoledne. Ale včera jsem měl dopo 2 truhly a večer jednu. Takže se mi to zatím stalo jen, když dopoledne byla jedna.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, zkoušeli jsme tento problém ověřit, ale nebyli jsme úspěšní. Navíc nám nikdo jiný podobný problém nehlásil. Abychom si tedy byli skutečně jistí, že jde o chybu, bylo by prosím možné pořídit screenshoty daných truhel i se systémovým časem na tvém počítači?
 

DeletedUser2739

Guest
pokusím se nasimulovat ;)
jinak nevím, jestli je to chyba, ale zboží z truhly se mi nepřičte po otevření truhly, ale až když se mi připočítává/odečítá něco dalšího. např. až při motivaci v dalším městě nebo při sklízení doma
 
Nahoru