• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

21. kapitola - Uskladňovacé Vír

Ludi

Veterán
Ve Valloriánské dračí věži není vidět bonus za Uskladňovací vír.
Tuto chybu mají všichni hráči ve spolku, kteří jsou ve 21. kapitole, ať už hrají na PC nebo v apce.
Jedná se o chybu nebo záměr vyřadit tento div z provozu? Mám ho na 30 lv. a nyní bez účinku?
Mohl by se k tomu, prosím, někdo z moderátorů vyjádřit?
A pokud se budou některé divy blokovat v jejich účinku, nemohli byste nám dát možnost je alespoň teleportovat?

Snímek obrazovky 2023-08-09 121214.jpg


Snímek obrazovky 2023-08-09 121305.jpg


Snímek obrazovky 2023-08-09 121501.jpg



P.S: omlouvám se za překlepy
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No jo, ale mně to ukazuje tohle:
1691604143602.png

A když dám tohle:
1691604266948.png
, tak je z toho tohle:
1691604343269.png
1691604452427.png

Takže zřejmě herní podpora. I když, zase se to týká vícero hráčů...
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
@Schoenfeld je to stejné jako u mě a dalších hráčů. Vír normálně zvyšuje kapacitu portálu a tím získáváme i více surovin za jeden portálový bonus. V této kapitole je Vír úplně blokován. Teď jsem vylepšila portál na lv. 2 a je to stejné. Bonus Víru se tam neprojevuje.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Problém bude asi v tom, že se cech a vír týkají portálu jako takového a ten tu prostě není. Takže si vývojáři prostě řekli, že se to této kapitoly netýká.
Nebo spíše na to někdo zodpovědný zapomněl, takže budeme muset hrát s tím, co hra nabízí a těch dvou divů si nevšímat.
 

Ludi

Veterán
@Schoenfeld: Valloriánská dračí věž JE portál. I je tak nazvána na záložce v informačním okně.

Čmelák normálně funguje, bonus na výrobu je tam vidět, ale Vír ne.
Mám Čmeláka na 35 lv., a vidíš na obrázku, že výroba v portálu 1. lv. byla posílena na 162%.
Kdežto kapacita portálu, na který má vliv Vír, není zvětšena.

Navýšení divů nás stálo spoustu zdrojů a práce, takže není v pořádku, že jeden div je blokován a nefunguje.
 

Elvinka12

Učedník
sice s virem nemam zadnou zkusenost protoze ho nemam ale srovnavat 2 odlisne divy .. cmelak prece vubec neni vazany na portal ale na osadnickou vyrobu takze vyroba v jakekoli osadnicke budove, ale doufam za vsechny hrace co vir maji ze se tohle vyresi
 

Ludi

Veterán
@Elvinka12: Čmelák je vázaný na portál. Vylepšuje jeho vliv na osadnickou výrobu, čili produkci portálu. A to se pak projevuje ve výrobnách.

Snímek obrazovky 2023-08-09 222407.jpg


Vír zvětšuje kapacitu portálu.

Snímek obrazovky 2023-08-09 121305.jpg
 
Nahoru