• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Recenze 1Ivetta

  • Zakladatel vlákna DeletedUser189
  • Vytvořeno

DeletedUser189

Guest
Na facebooku na mě vykoukla pozvánka k hraní Elvenaru, asi 2x jsem jí přešla a pak mě zaujala grafika. Má obava, že se bude jednat o bojovou hru se rozplynula, když jsem zjistila, že bojem pomáhám a není ho zde tolik, aby mě to odradilo. Je pravda, že hra je časově náročná, ale pokud se člověk nežene na první pozice, nemusí u hry sedět, ale nastavit si vhodou dobu výroby. Vojáci ovšem využijí nepřítomnost velitele a hodí si po výcviku pauzu, takže po delší pauze nemáte nikoho na boj, ale to se dá přežít :D.
Strategii hry si musí každý naplánovat podle sebe, takže se nejedná o bezmyšlenkovité klikání, ovšem relax od běžných starostí to je určitě.
V celku hodnotím hru kladně, grafické provedení a i překlad do češtiny je velice dobrý. Malou připomínku mám k modrým domům v lidské rase, kde si myslím, že by mohly být nepatrně jednoduší, neboť je to potom méně přehledné.
U nás má tento tip her pouze jeden nedostatek a to, že jsme nekomunikativní národ, je zázrak, když se najde pár členů ve spolku, kteří se podělí o své zkušenosti, natož, aby dokázal někdo napsat, že už ho to nebaví a končí. Je to škoda, protože i vzájemná komunikace pomáhá ve hře třeba při výměně materiálu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru