• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

19 kapitola - Pomsta vyhnanců

Deleted User - 273321

Guest
Zdravím.
Už strácím motivaci pokračovat dále. připadá mi apsurdní abych čekal na otevření jedné technologie několik měsíců a teď potřebuji černou hmotu a co je vlastně věž temna a kde jí mám najít . Pak výroba třeba 2000 vrcholných tvorů budu vyrábět zase několik měsíců . Kde je mám vyrábět?
Hru už hraji 7 let a místo toho abych si herní svět užíval ,tak mně čím dál víc rozčiluje způsob jakým se mám dobrat k cíli.
Nechápu,že jsem naletěl a vůbec takovou hru a žrout času začínal.
Když jsem se díval do návodu kde mám hledat věž temna,tak jsem se dozvěděl h.... . Hlavně nechápu tu dobu co je za potřebí abych nějakou technologii otevřel.
Bavilo by mně dojít do cíle a pak si zvyšovat úrovně budov a divů a zvyšovat si možnosti při turnajích .
Asi vystoupím ze společenství a přestanu hrát,protože je to vážně o ničem !
 

Deleted User - 106411

Guest
Ahoj,dej stavět bílou věž, nemusíš čekat až se dostaví,dej zrušit a tím ziskas černou hmotu,pak postavíš opět bílou věž a dáš upgrade za hmotu získanou z prodeje bílej:) na věž temna
 

Deleted User - 273321

Guest
Ahoj. Jak se dá stavět bilá věž. protože já můžu stavět jen Věž světla a líheň . Jiná věž v osadnících stavět nejde
 

Elvinka12

Učedník
ano je to vez svetla jen pouzil jine slovo pro totez, co se tyka casu straveneho v teto kapitole je to ruzne me trvala 4 mesice to mi neprijde tak hrozne
 

Deleted User - 273321

Guest
Ahoj. Ale když smažu věž světla,tak mám jednu bílou hmotu a já potřebuji černou hmotu
 

Deleted User - 273321

Guest
Jo tak . Takže vylepším a při prodeji už nemám bílou hmotu ale černou.
No uvidím jak to půjde. Díky za rady :)
 
Nahoru