• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce ♦ Prohazování budov ♦

DeletedUser3079

Guest
Prohazování budov

Jak to funguje:
Velmi lehce. Zkrátka budovy stejné velikosti na místo toho abychom
museli prodávat chodník, kulturu a podobné. Tak se jednoduše prohodí
s budovou na kterou ji pokládáme. A předejde se tak takovým zbytečnostem

a všem se nám bude o to lehčeji hrát. Nic na tom není, jen to urychlí přesouvání
některých budov.

Příklad: chci přesunout ve městě: Kouzelná obytná budova (4x3)
na místo kde mám Obytná budova (4x3), ale nemám místo, tak
je jednoduše jen prohodím mezi sebou.

...Je to podobná funkce jako překrývání chodníku na nový, jenže s prohozením budovy stejné za stejnou. Děkuji za rychle začlenění do hry =)
Ancary a Společenství Cechu Fairy Tail
 

DeletedUser4646

Guest
Podstata je že o prohozenou budovu nepřijdeš ano? Já bych tvůj nápad vylepšil a myslím si že by to bylo lepší.
Když se hráč pohne dále ve výzkumu a má odemčenou třeba hodnotnější kulturní budovu tak méně hodnotná budova by mohla být o něco levnější. Tohle má větší pravděpodobnost na zavedení než to pokud by se ti budova prohazovala do inventáře nebo co by se stalo po prohození?
 

OrickJ

Znalec fóra
Nemyslí prohození do inventáře, ale záměna budov mezi sebou na stejná místa. Stejná funkce je ve FoE a funguje to dobře.
Klidně by to mohlo být i v Elvenaru. Ale už to myslím možná někdo v minulosti navrhoval, nevím jistě.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser341

Guest
Také si nepamatuji, ale prohazování beru jako dobrý nápad, a díky FoE i jako realizovatelný.
PRO :)
 

Iefyr

Guest
A prevraceni strechou dolu by taky nebylo spatny. Ale ne, drzme se pri zemi. Bohate by postacilo, kdyby si slo mesto priblizit do detailu a prohlizet budovy i zevnitr... jejich mistnosti a co v nich obyvatele delaji. ;)
 

DeletedUser3079

Guest
Super, vidím že tento nápad má úspěch, stejně jak se povedl ten který jsem psal o tom že se dají odmítnout i hlavní úkoly, když někdo jde do další doby a nestíhá je plnit kvůli rychlému pokroku a tak všemu možnému ;)

Je skvělé že i mé některé nápady o které se osobně zajímám se stávají skutečností <3 =)
Děkuji vám Týme Elvenar i všem hráčům kteří je oceňují a posouvají dále také =)

Věřím že i tato nová funkce tu bude aspoň na prohazování budov u stavění a tak.
No a k tomu otáčení budov to není tak lehké, protože by museli udělat grafici a vývojáři i pohled z boku pro tyto budovy. To bude možná v některých aktualizacích v budoucnu, ale ten jsem o tom nic neslyšel ještě. Jedině jestli to má ELvenar dál v plánu, protože jde vidět že se nadále dále rozvíjejí a nezůstávají stát jak jiné hry, kde je to potom jen o skilu, a ne takové parádce jako ty =)

Byl bych moc rád, kdyby jsme tu měli i nějakého hrdinky na hledání artefaktů, hezkých věcí a tak, jako starosta města, kde to je naše postava a můžeme si ji i zdobit :D ;) =)

Pěkný večer a hezké hrání ♥ =) Ancary,... Daniel Fux Spisovatel Dračí Fantazie ♥
 
Nahoru