• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní ♦ Mikro Odměny v lese ♦

DeletedUser3079

Guest
Mikro Odměny v lese

Jedná se o malé, nebo malinké odměny, které se mohou nalézat v
lese, který je po stranách našeho městečka. A to podobným způsobem
jak se tam objevují i eventové bonusy. Ale pouze v tím lesíku po okraji.


A jaké že by to byli odměny například?:

- BĚŽNÉ (50%) -
+3 orkové
+12 many
+8 semínek
+ 10 libovolného materiálu produkce
...nebo i mince jako dukát, kladívka jako brašna

- NORMÁLNÍ (25%) -
+ 10 libovolných vojáků (žoldnéři)
+ 1 úlomek runy
+ 1 kniha


- VZÁCNÉ (10%) -
+Přívěšek (Drahokamy 3h)
+Ručně tkaná brašna (Hedvábí 3h)
A podobné věci co se dají vyrobit v manufakturách.


- VELMI VZÁCNÉ (5%) -
+ 2%-3%-4% požehnání (libovolné)
+ 3min-9min-15min zesilovač časovej


- LEGENDÁRNÍ (1%) -
+ Runa
+ velmi silné požehnání nebo zesilovač

...
...+Třeba tam může jít naleznout i nějaké to kouzlo, aby to toto hledání ještě zpestřilo :)
(15%)

A tyto mikro odměny tam budou k naleznutí, vždy jen jedna z nich, po 6-ti hodinách.
Takto na konci dne potom můžete najít až i 4 z odměn, které tam vyskakují jako nějaký
obrázek některé z nich, přímo tam v lesíku jen čekající na vaše vyzvednutí =)
A maximální počet odměn v lese jsou 4, aby tam hráč který déle nehraje jich neměl
až moc a nevypadalo to přehnaně. (Odměna která se tam po 6ti hodinách objeví, se
už nemění na druhou za dalších 6 hodin když jich je tam max ty 4. A tak hráč si je
už sám musí pohlídat aby měl třeba potom šanci narazit na ty lepší. No rozhoduje
jen štěstí.
(A tímto se dá navázat i na NOVÉ DIVY. Podobnou cestou, jak ovlivňují některé známé už truhle)
...pro vývojáře.
 

DeletedUser3079

Guest
[/QUOTE]

Páni vypadá to tam opravdu zajímavě. Napadlo mě že takto by se tam mohlo ve stromě objevit i něco jako psaníčko, nějaká malá listina. Třeba s nějakým mini úkolem (Např.: vyrob 2x chleba) a může za to být mini odměna. Vždy jiná a jakákoli :D Třeba 1 diamant, nebo 1 kouzlo, či od každého materiálu 5 surovin. A všelijaké takové věcičky. To by hru ještě více rozradostnělo a takové maličkosti každý ocení :D

Připadá mi to jako celé oživení hry ;) :)
Tak uvidíme co i ostatní na to
=)

Opravena zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Prealiena

Velmistr písma
Ty příhody ve Forge of Empires vypadají zajímavě. Ale kvůli méně výkonnému kompu hraji na nízkou úroveň grafických efektů ve městě. Tak doufám, že se to bude zobrazovat i tak.
 

DeletedUser3079

Guest
Ano ano s tím se 100% počítá ;) :)
To je jako by se ti ani nezobrazovala produkce z mnoha dolů, a mince z budov :)
4 odměny to už nijak nezpomalí, a pojede to určitě hladce i v mobilech ;)

Dyštak kdo čtete, můžete napsat že podpoříte, ať to urychlíme :) :) :D

Odstraněna zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Prealiena

Velmistr písma
OK, kdyby se mi měl v jezírku zjevovat nosorožec na voru, tak jsem pro. :)
A ty odměny jsou mi celkem jedno. Milionáři v diamantech z nás stejně nikdy nebudou. :)
 

DeletedUser3079

Guest
To ano, jde hlavně jen o zábavu a takové miniúkolky které nám dělají jen tu radost :D ;)
Jinak to už bych nechal na Vývojářích a Graficích Elvenaru jakým způsobem to do lesíků a tak dodělají =)

Ale skvělý nápad s tím nosorožce, z toho by byla i DOBŘÍ OSADNÍCI! :D
Obyvatelé Fantazie jako nové :D A proto by se hodila už nová stavební plocha druhého města, aby mohli zabírat i polovinu mapy třeba :D
Yeaaa ♥ A jsem i pro napsání dalších takových maličkostí klidně sem, jak by mohli v tím lesíku být a tak vše jak bude hezky působit :)
Určitě to budou jen malinké věci, asi velké jako truhle, tak už se moc moc těším :)

Odstraněna zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4646

Guest
Tak pokud jde o uvedené odměny tak pro hráče v kapitolách kteří to potřebují by to bylo super. Neříkám že ten nápad s odměnami okolo města je špatný jen místo toho bych odměny prohodil do turnajů a odměny turnajů okolo města.
 

DeletedUser2281

Guest
Taky bych byl pro, že by se někde v lese prostě na stromě objevil nějakej plakátek a na něm úkol... Třeba max 2x za týden úkol, co by tam zůstal na max 24 hodin vyvěšen... Úkol by mohl být časově omezen a podle typu odměny patřičně obtížnej... Třeba ... Legendární úkol... "Prodám 150 diamantů za 10000000 mincí, mohu je prodat pouze dnes, než mi skončí pracovní doba a rád bych aby je k vám donesla vojenská eskorta (Vyrob 5000 šermířů a 2500 střelců a zaplať 10M mincí) --- podepsán - Váš uctivej dvorní klenotník " a byl by to úkol, co se musí splnit do sedmi hodin... ale samosebou, že ty počty vojáků a mincí by byli počítány jako maximální výrobní síla kasáren na nejvyšší úrovni v dané kapitole plus nějaké ty bonusy k tomu, tedy mohu vyrobit 6 jednotek vojáků a 2x vybrat příslušný div -- osobně mohu vyrobit 1199 vojáků za 1:11:00 tedy ta hodinu a jedenáct minut, což je i pro mne hodně natěsno dosažitelné a taky je to skoro maximální kapacita mincí v sídle, co mám teď, nebo Epickej úkol ... "Sehnal jsem plány na stavbu Aleje harmonie (normálně budka za 170 diamantú) a potřebuju nové nářadí na stavbu (zaplatit 1M kladívek a vyrobit 10x pokročilé nástroje, vyrobit 50x obyčejné nástroje) --- Váš oddanej stavbyvedoucí" a splnit ho do 4 hodin -- na tohle je nutné mít pěkných pár dílen a použít i požehnání ... Takhle určitě ano...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3079

Guest
Děkuji, píši i knihu a zajímám se o vědu, mám toho víc. Ale 3Díly fantazi příběhu už mám hotové, před pár dny jsem ji dopsal a jdu na 4. díl už a potom si dám pauzu na malování a ilustrace :)

Jinak je možné některé nápady do té sekce zkopírovat? Nebo to dělají Admini?

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru