• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

.♥ Osobní Rekordy ve Hře ♥.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
......

. :diamond::diamond::diamond: Osobní Rekordy ve Hře :diamond::diamond::diamond: .
★★★
Podělte se o své osobní rekordy ve hře, co se vám povedlo, dokázali jste, nebo vymysleli něco unikátního co kdo třeba vůbec nemá
:cool::D:eek::mad::p:confused:o_O
:diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond:




 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3079

Guest
ANCARY
(cz1 Arendyll, Společenství Cech Fairy Tail .I.)
Doba Lesních Elfů - začátek

...Tak tady mám pár osobních rekordů které se mi do této doby povedly nastřádat =)
Rád se s nimi s vámi o ně podělím, kde rád uvidím i ty Vaše =)
Mile se přiučím i novým taktikám a zúčastním se nových debat ohledně toho, jak se nám to povedlo.

Tady Jsou:

20x Drahokamový Důl:
20xdůlDrahokamy.jpg

Dlouhá Cesta (stojí už 10M, ostatní tak 2.3M - 3.3M):
Cesta dlouhá drahá.jpg

600 000 Elitních Lučišníků:
Lučišníci Turnaj.jpg

45.438 Kultury:
megakultura.jpg

pivonka660
(cz1 Arendyll, Společenství Cech Fairy Tail .I.)
Doba Cesta k dědictví V.

...Náš nejlepší bojový turnajový Chalenges Hráč

48x Zbrojnice:
pivonka660.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
zaujala mě ta tvoje cesta :) můžu se zeptat, jaká je vzdálenost (bodů za vyřešení 1 střetu) a jaké jsou tam náklady - chce to pořád jen 3 suroviny a orky nebo přibyla už i mana / božská semínka / něco dalšího ?

jinak fakt bys měl těm drahokamům přestat říkat diamanty, když jsou to 2 rozdílné věci :)) diamantový důl se totiž jmenuje Studna přání :)
 

DeletedUser341

Guest
Osobně mám ve městě aktuálně 60k volné kultury, a v cechu nejvíc má jeden k kolegů 100624 (dle elvenstats) - takže tvých 45k bych nebral jako něco závratného...

nicméně ta cesta, stejně jak píše Corwin, ta je skutečně zajímavá a i mne zajímají odpovědi na otázky, co Corwin položil :)
 

DeletedUser3079

Guest
Semínka manu a tak mě to tam ještě nestojí.

Ale vzrostlo to opravdu časově hodně daleko, z mých 30hodin obyčejně se čas vyšplhá i na 130hodi. Mimo to že to po mě nechce 7K kouzelného prachu už ale i 40-70K mimo ostatní a orky ve velkém množství. (Myslím jedno kliknutí na střet) ... Jinak se skoro nedá pokračovat dál už jen protože stojí 10M a moje sklady mají zatím 10.4M množství na mince. Takže další už neotevřu aji kdybych měl plnej sklad peněz :)

Vojáci se tam už porážet nedají.



Jinak veliká výhoda je že tato cesta mi otevírá nové možnosti pro obchodování s dalšíma, sem se tak vydal za kamarádkou a beru to obklikou zrovna kolem velkých hráčů, kterým nabízím své drahokamy ve 100tisících pravidelně. ... Taková Drahokamová Stezka :D A draha jako Drahokamy sami :/ :D (Ještě by to šlo kupovat Diamantama, ale takové věci nedělám) Na obchod Super věc =)
 

DeletedUser2988

Guest
Zajímalo by mě jak jsi daleko s tou cestou :D to je mazec, napadlo mě to také v mých začátcích hraní, ale pak jsem to zavrhla, právě z těch důvodů, že je to drahé jak blázen :)
 

DeletedUser3281

Guest
No ale je vidět, že ancary moc nepřemýšlí, když jede drahokamovou cestou z levého dolního rohu do pravého horního, zatím co provincie jsou v řadách z levého horního do pravého dolního :D I když jak čtu pozorněji asi to tedy není cesta drahokamová ale někam směruje, tak to pak asi jo. A zvedá to okruh obchodu nebo jen oblast cesty? Jestli má smysl jet cestu a tím si zvětšit dosah tržiště.
 
Nahoru