• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní • Ulehčení Spojování budov ze Soutěží v setové kolekci

Přejete si ulehčení pro nás Všechny, malé i velké hráče? :)


  • Celkový počet hlasujících
    8

DeletedUser3079

Guest
Ulehčení Spojování budov ze Soutěží v setové kolekci

Ocenili by jsme asi každý, aby povolili že SETOVÉ BUDOVY do kolekce, které se spojují. By mohli být spojené libovolně v libovolném počtu, aby jsme tak mohli dosáhnout maximálního bonusu na všech z nich. Teď jak je soutěž kult Fénixe, tak je vlastně nemožné mít 4x Bonus na všech těchto budovách, ať děláme co děláme. To by jsme potřebovali nejen budovy losovatelné, ale víckrát i budovy jako odměnu, aby jsme mohli mít 4x bonus i na ostatních. Je to tak už i velmi těžké i na některé získat 4x bonus, když už získáme i poslední budovu z odměn za 800 krystalů. ...Mnoho hráčů jak čteme na fóru si na toto stěžují, protože to zabírá hodně místa, a navíc i tak to nesplní všecky bonusy. Potom není divu že někdo tyto budovy ani nestaví, nebo někdo nelosuje ani nic jiného než jen budovy do kolekce. A tak práce grafiků a vývojářů této soutěže jde tak trochu stranou.

Bude super když to uděláte na všechny setové budovy i předešlé, a jejich bonus se tak načte jen tím že je spojíme libovolně k sobě z té souteže k sobě co k sobě patří. Takto ti kteří nemají místo, ten bonus nemají ani jak získat, kde ani celý získat vlastně nejde. Klidně to zaveďte i na ty staré jak je napsáno. protože celkem dost hráčů má tyto budovy ještě ze zimní soutěže v inventáři, a tak by jsme je mohli aspoň postavit a získat tyto bonusy. Ocení to každý, protože je těžké už i získat poslední budovu za 800. Ty bonusy nejsou až tak moc extrémní aby se rovnali všechny dohromady třeba 1 denní produkci 1 dolu.

PROSÍM O RYCHLOU PODPORU A RYCHLÉ ODESLÁNÍ PODPOŘE
DĚKUJI, HRÁČI ELVENARU
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
Mně osobně přijde současný systém vyvážený. Kdyby rovnou měli všechny budovy plné bonusy, museli by se ty bonusy dost snížit, aby zůstala rovnováha, a tím by se vlastně poškodili hráči, kteří "investovali" do jednotlivých setů (ať už cíleně "esence", finance na nákup esencí, či čas na plánování, jak to co nejlépe postavit).
Za mne tedy PROTI
 

DeletedUser341

Guest
Jsem rád že obhajuješ svůj návrh, ale ve většině toho, co píšeš, jsi naprosto mimo realitu ;-)

1) Můj plat není důležitý. Věřím, že jako vývojář, jsi na tom mnohem lépe :) Taky jsem do celé hry vložil přesně 250 korun v prvním týdnu, abych si koupil 3. stavitele plus diamanty na 4. stavitele - ani o korunu víc. Dá se krásně fungovat i bez toho, když u hry trochu přemýšlíš...
2) Efekt setových budov je už v základu poměrně silný. Jejich primárním přínosem jsou kultura, a lidi. V zimním setu například byly krásné budovy na manu - i když už jsem o kapitolu dál, pořád mi dávají víc many, než kterákoli budova, co mohu postavit (nepočítám placené budovy za diamanty, s těmi jsem nikdy neporovnával, protože pro běžného hráče nejsou dostupné), a to před započtením bonusu za propojení. Po propojení dává celý více many i kultury na políčko než nejlepší budova jeho doby, a k tomu jako bonus ještě mince, zásoby, 1 výzkumný bod, nějaké orky a suroviny. Kdyby měli všechny budovy z toho setu rovnou všechny bonusy (což aktuálně rozhodně nemají), byl by rozdíl mezi jejich přínosem a přínosem standardních budov ještě větší, a nejspíš by přečkali tři, možná čtyři kapitoly v mém městě, než by konečně přišlo něco lepšího. To ti přijde jako spravedlivé? S novým setem z aktuální události je to úplně stejné, jen u něj není hlavní přínos mana a kultura, ale lidi a kultura (tedy zaměření na slabší hráče - pro mne nevýhodné, potřebuji kulturky co dávaj manu :) ). Set tedy vlastně přesně splňuje to, co chceš. Kdyby k tomu navíc dával všechny suroviny, výzkumný bod, runu a "já nevím co ještě" silně by narušil rovnováhu hry (zatím jsou jen "o něco málo silnější", než běžně dostupné budovy, což je v pořádku).
3) Nikdy nezapomeň na to, že hlavním smyslem hry je, aby autoři vydělali peníze. A ty vydělají jedině tím, že hráči koupí diamanty. Když hráčům předhodíš superschopné budovy z událostí, přestanou mít zájem o "běžně dostupné diamantové" budovy, čímž klesnou zisky autora hry - tohle samo o sobě je z pohledu autora nepřípustné ;-)
4) Ano, samozřejmě by bylo super mít všechno zadarmo, ideálně hned od první kapitoly budovy co mi dají lidí i kultury jako budovy z poslední kapitoly, ale... O čem by pak ta hra byla? Z prvního získaného setu bych žil 12 kapitol, 2 roky neměl ve městě co přestavět? To by hráče rychle přešlo... Mně osobně by toto tedy nevyhovovalo, hraji hru pro tu hru, ne pro to, abych měl všechno hned od začátku - to ji pak nemusím hrát.

5) A na závěr - skutečně se snažím přečíst a pochopit všechno, co píšeš, ale na rovinu, je to hodně těžké. Tím tě nechci nijak odsuzovat, každý píšeme jak umíme (ani můj text není často moc srozumitelný, takže pochopím, když ty tento můj příspěvek také úplně nepochopíš), jen se snažím říci, že z tvého textu absorbuji maximum, co je možné.
 

DeletedUser341

Guest
Lidi se ptali u zimního eventu, a teď se ptají znovu. Každý, kdo si neumí informace dohledat, se bude ptát - kdo si to dohledat umí, se ptát nepotřebuje. Ale je jednodušší se jen zeptat, a čekat na odpověď, než si sám dát práci s tím, si to najít :)
Uznávám, že popis na WiKi není bohužel dost jednoznačný, a tam je také místo, kde bych byl pro změnu - stačilo by na pár míst přidat jediné slůvku "unikátní", a bylo by to hned jasnější :) Popis na gamersgemsofknowledge na druhou stranu je velmi jednoznačný, a je stejný už od Zimní události...

Více tato diskuze nemá smysl, tento tvůj návrh já nepodpořím, protože s ním nesouhlasím, takový je můj názor. A popravdě, nevidím tu nikoho jiného, kdo by se tvojí diskuze účastnil, až už pro tvůj návrh, nebo proti, takže bych moc nevěřil tomu, že Inno přidá do hry něco, co má jednoho jediného podporovatele :)

Na druhou stranu, podle "poděkování" si troufám soudit, že můj názor na tvůj návrh podporu má...
 

DeletedUser3079

Guest
Odpovím lehce. Předělat to jde i zpětně, jak jsem psal již:

VZPOMEŇTE SI KDYŽ BEZ ZNIČEHO NIC PŘIŠLI NERELIKVIOVÉ SUROVINY NA KULTURNÍ BUDOVY MÍSTO KLADÍVEK (MATERIÁLU) A KULTURNÍ BUDOVY MÍSTO KLADÍVEK (MATERIÁLU) ZAČALI VŠECHNY SKORO DÁVAT SUROVINY(MĚ ELIXÍRY), PŘEDĚLALI TO I U BUDOV ROK STARÝCH.:D TAKŽE TO JDE! ;) ... Jde o vytváření příjemného herního prostředí ♥ 0=)


Už to chápeš také? :) ♥ =) ... Pěkné Velikonoce, pojedu na vesnici mrskat, a na Heroes odvetu, tak tu asi nebudu až tak moc, tak ahojte všichni co nás čtete, a všem krásné Svátky ♥ =) ... papáá :diamond:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
Nikdo neřeší, jak jednoduché či složité je, to do hry zavést, ale co to přinese :) Čteš vůbec co ti píšu?

Zareagoval bych více, ale koukám, že jsi svůj příspěvek už promazal... Škoda, že si ani nedokážeš stát za tím, co sám napíšeš :p
 

DeletedUser3079

Guest
Je to zbytečné bavit se jen s tebou tady o tom. promazal jsem to protože tam jsou osobní nesmysli které se netýkají vůbec hry kolikrát ani. Raději bych smazal toto téma celé a založil nové, aby bylo čisté, a dal bych tam jen anketu, kde by se hlasovalo, a ty bys mohl dát jen jedenkrát NE a tím by to pro tebe skončilo =)

Opět píši Krásné Velikonoce a Přeji hodně štěstí se čtyřlístky i radost ív nich ♥ =)
ANCARY a Daniel Fux ... FAIRY TAIL - Klan Přátelství a Radosti ♥ =)

Odstraněna zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru