• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Žebříček + Systém vylepšení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

CherryFlower

Guest
Ahoj Ódine, už jsem tu zase :-D
Upravila bych formulaci v záložce Žebříček...

Pokud chcete vědět, jak ostatní hráči s podobným nebo vyšším hodnocením budují jejich města, využijte tuto možnost!

budují svá města

=== === ===
Záložka: Systém vylepšení

Požadavky: ke každému vylepšení budete potřebovat dělníka, dokud stavba nebude dokončena. Též budete nějakou potřebovat kulturu a většina vylepšení vyžaduje, abyste měli nějakou volnou populaci. Navíc pokud budova zvýší její velikost, tak ji možná budete muset přesunout.

potřebovat nějakou

Cherry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj @CherryFlower

jen mě zásobuj. :) Sloučil jsem Ti oba příspěvky do jednoho, je zbytečné zahlcovat fórum několika tématy, když najdeš více chyb. Pokud jich příště najdeš více, klidně mi to dej do jednoho tématu, ju?! :)

Co se týče žebříčku. Tady bych to za chybu nepovažoval, oba tvary jsou správné a já, s dovolením, nechám ten původní. :)

K systému vylepšení - jedním slovem OPRAVENO :)

Díky za Tvé postřehy a jen tak dál... ;)
Ódin
 

CherryFlower

Guest
V pohodě, původně jsem to měla ve dvou příspěvcích jinde (mezi chybami). Až časem jsem objevila, že wiki má vlastní kapitolku, když se prolistuji o něco níž, je to takové zastrčené. Tak jsem to pak kopírovala zase po jednom, příště to tam jen dopíšu... pokud něco najdu.

No nevím... když budují jejich města, zní to jako by budovali města někoho jiného :-D

Cherry
 

CherryFlower

Guest
Tak pokračuji...
Budovy - základní informace

Pro jejich stavbu potřebujete otevřít nabídku výstavby budov kliknutím příslušné tlačítko ve spodní liště.

na příslušné
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Je asi zbytečné, abych u každého příspěvku odpovídal opraveno, tak Ti budu děkovat funkcí fóra, dle toho poznáš, že chyba jest opravena... ;)
 

CherryFlower

Guest
Jasně, v podstatě ... já hodím upozornění a na vás už je, jestli to opravíte nebo ne :)

Cherry
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru