• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Špatně přičtené obyvatelstvo po teleportaci budovy do skladu

DeletedUser858

Guest
Před dobrodružstvím jsem schoval dvě manufaktury na gobliní prach do skladu, level 27. Před přesunem jsem měl cca 1500 obyvatel. Pak jsem stavěl cca 40 malých manufaktur a dílen level 1, což mi ubralo cca do 200 obyvatel. Nyní mám 19793 obyvatel, ale podle informací ze skladu jedna manufaktura žádá 13 057 obyvatel. Takže bych měl mít celkem 1500 -200 + 2x 13057 = 27414 obyvatel. Kam se mi podělo cca 7600 obyvatel?
 

Radvanus

Znalec fóra
Tak 40 manufaktur a dílen ti muselo ubrat určitě kolem 1000 obyvatel (nejmíň má dílna 18, nejvíc ocel 36), a hodně obyvatel ti zmizí díky bonusu propasti a horského sídla.
 

DeletedUser858

Guest
Když ty malé manufaktury a dílny v závěru týdne smažu a vrátím dvě goblinní manufaktury 27, bude vše při starém? Počty se srovnají?
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Pokud máš zlatou propast a/ nebo horské sídlo, pak se ti stav obyvatel nevrátí, protože % bonusové populace jsou vypočítány s aktuálně pracujícího lidu, ne z toho co lelkuje.

V tomto případě doporučuji vytáhnou nějakou eventovou budovu co přidává lidi, postavit následně manufaktury zpět a opět eventovou budovu odteleportovat do skladu.
 
Nahoru