• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Šťastná hodinka a Velký úklid

Moni Arda

Znalec fóra
Shrnutí - všudypřítomný problém s nedostatkem místa ztěžuje a v některých případech umožňuje provést potřebné úpravy města, jen na úkor likvidace některé budovy či budov, které by se však po provedení potřebných škatulat (přesunů) do města vešly. Mnohdy brání přesunu budov třeba jen jeden čtvereček a u velkých budov je to neřešitelný problém, pokud není místo na její posunutí.

Podrobnosti

1. Kouzlo Šťastná hodinka

V případě aktivace kouzla by hráč po dobu jedné hodiny mohl vložit do inventáře - shromaždiště až 5 kulturních budov ze svého města .

Místo výroby kouzla – Akademie kouzel

Délka výroby kouzla - 24 hodin, případně i delší.

Potřebné relikvie k výrobě kouzla - 3x zvýšená základní, 3x zvýšená vzácná, 3x zvýšená magická

Záměrně jsou užity relikvie zboží se zvýšenou výrobou, aby byla dostatečná protiváha jeho získání, kdy hráč bude muset volit mezi tím, zda případně na čas oželí další zvýšení produkce, případně na čas snese snížení zvýšené produkce, než opět získá dostatečný počet potřebných relikvií.


2. Požehnání - tři druhy úklidu

Získat ho lze jako odměnu nebo formou speciálního balíčku.

Umožní do inventáře – shromaždiště uložit kulturní budovy.

Velký úklid - až 7 kulturních budov

Jarní úklid – až 4 kulturní budovy

Úklid – až 2 kulturní budovy


Důvody

Ulehčení podmínek přestavby města.


Dopad na jiné herní prvky

Podle mého laického názoru žádný.
 

Moni Arda

Znalec fóra
Ještě mne napadla jedna věc. Pokud má někdo nějaký nápad, jak případně kouzlo a požehnání ještě upravit a třeba i změnit, tak to sem klidně napište :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
a co by se stalo po té jedné hodině? budovy zmizí? :) co když vypadne proud? (což když na nás zaútočí mimozemšťani ?) :)

ale nápad výborný, sám bych takové kouzlo uvítal.

realizoval bych ho ale malinko jinak : baráky by se vložily do nové speciální záložky, na libovolně dlouhou dobu. ale hra by člověku nedovolila nic postavit / vylepšit, dokud by tam nějaké budovy byly. tedy 1 kouzlo, vložím třeba 4 budovy do spešl úložiště. klidně je tam můžu měsíc nechat, ale nic nepostavím, dokud tam něco je. avšak přímo z úložiště by budovy šly prodat.

Dopad na jiné herní prvky
spousta šťastných lidí, kterým to ulehčí pravidelnou přestavbu jednou za kapitolu :)
 

Moni Arda

Znalec fóra
Nikam by nic nemizelo. Budovy vložené do inventáře - shromaždiště by tam zůstaly, dokud by je hráč znovu neumístil od města.
Hodina byla myšlena jako doba, po kterou by bylo kouzlo aktivní, tedy kdy by bylo možné realizovat vložení budov do inventáře.

Návštěva mimozemšťanů je zajímavá připomínka :D, nicméně s ohledem na výše uvedené ji není třeba řešit :).

Myslím si, že pokud jde o tvoji úpravu kouzla,je to zbytečné zpřísnění podmínek daného kouzla. Mne osobně by se to nedotklo, protože když překopávám, tak překopávám hned.

Ale rozhodně je zajímavá možnost prodeje přímo z úložiště :)
 

DeletedUser1964

Guest
To je skvělý nápad, určitě by to pomohlo při přestavbách, teď jen aby si toho všimli vývojáři z INNO :)
 

DeletedUser2663

Guest
Ahoj , přečetla jsem si zaujetím vaše nápady ,určitě by to při přestavbě hodně pomohlo , kdyby to vývojáři vzali v potaz a tento nápad vložili do hry .Ještě mě napadlo jestli by se tato úklidová kouzla nedala vyměnit za již vyrobená kouzla v inventáři já mám velký přebytek kouzla zvýšení zásob v dílnách . Protože mám dílen víc toto kouzlo nevyužiju a stale mi počet narůstá z turnajů a darů z truhliček kdybych je mohla vyměnit za tyto nova kouzla byla by kozla z inventáře využita a nestála v inventáři bez využití
 

DeletedUser4336

Guest
Já bych potřeboval spíš kouzlo "totální transformace" na půl dne, protože při přechodu na pokročilejší budovy už to u mě kvůli nedostatku místa nemá hlavu ani patu, a nemožnost město bezúhonně přestavět znamená že to prostě neřeším a život jde dál.
 

DeletedUser1711

Guest
za mě souhlas, určitě by to pomohlo s přestavbou
 

DeletedUser4169

Guest
Pěkný nápad, nicméně jak je to pěkný, tak je to neprůchodný :)
 

DeletedUser4225

Guest
Podle mě by stačilo, kdyby byl ve hře inventář o velikosti plácnu 15x15 a můžeš si tam kdykoliv vložit nebo z tama vyložit budovy za malý poplatek (poplatek by se určil například podle velikosti vkládané budovy, nebo velikosti města, nebo úrovně sídla atp)
 

Gabca83

Pokročilý žák
Myslím si, že přesně o to vývojářům šlo. Co nejvíc ztížit podmínky hraní a obávám se, že i když by se nám to všem líbilo, že nám tuto berličku nikdy neumožní :(
 

novotny.bk

Pokročilý žák
a co by se stalo po té jedné hodině? budovy zmizí? :) co když vypadne proud? (což když na nás zaútočí mimozemšťani ?) :)

ale nápad výborný, sám bych takové kouzlo uvítal.

realizoval bych ho ale malinko jinak : baráky by se vložily do nové speciální záložky, na libovolně dlouhou dobu. ale hra by člověku nedovolila nic postavit / vylepšit, dokud by tam nějaké budovy byly. tedy 1 kouzlo, vložím třeba 4 budovy do spešl úložiště. klidně je tam můžu měsíc nechat, ale nic nepostavím, dokud tam něco je. avšak přímo z úložiště by budovy šly prodat.

Dopad na jiné herní prvky
spousta šťastných lidí, kterým to ulehčí pravidelnou přestavbu jednou za kapitolu :)
také by se mi nějaké takové kouzlo líbilo :)
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Já říkám že čím větší blbina ve formě složitější tím to víc zaujme že? Přitom by stačila možnost zbavit se neboli prodat již pro některé hráče nepotřebné budovy jako třeba prvotní kasárnu a taky velikou nepotřebnou věc právě akademii kouzel. Teda pokud je pro někoho super když pak zjistí že pro odemčení 3 kouzla jsou potřeba diamanty a že zavádění dalších kouzel by možná bylo s velkou dávkou drog v innogames a myšlenkou udělejme něco pro hráče. Ovšem vylepšení a odemčení 3 kouzla stojí 500 diamantů a další vylepšení a odemčení stojí určitě víc diamantů ...
Možnost mazat neboli prodat budovy by bylo lepší i za cenu smazat budovy za cenu diamantů ale bohužel jsou zde argumenty že příběh.
 

Magni

Guest
Žádné kouzlo v akademii nestojí diamanty, všechna kouzla jsou dostupná z výzkumu. Pouze samotné vylepšení akademie stojí diamanty, což v žádném případě neomezuje produkci všech kouzel. Asi by bylo dobré si zjistit více, než vypustit takovýto nesmysl, protože pak jsem na vážkách, kdo údajné drogy vlastně má brát ;)
 

DeletedUser4336

Guest
Nemyslím si, že důvodem je zesložiťování hry, ale řešení komplikovaných situací např. při přestavbě. Navíc ne každý je tak daleko, že by kasu nebo akademii nepotřeboval, do té doby by byl prodej k ničemu a byla by potřeba právě navrhovaná "totální transformace" řešení ;-). Jinak vylepšení akademie pokud vím není třeba, sám jsem po ní ještě nesáhl.
 

DeletedUser4646

Guest
Magni: No já to myslel trocha jinak že základní rozhraní kouzel bez diamantů je pouze zvýšení produkce zásob a bonus za výpomoc 5%. Věřím že pro mnohé hráče to jsou sice hodnotné kouzla ale asi jak jde hra dále lze to kompenzovat i lépe. Vylepšením dále již ale jsou kouzla tak nějak k něčemu to musím uznat ale do doby vylepšení na odemčení dalšího 3 kouzla se mi zdá akademie na svůj přínos až moc velká. Ale když jsi přečteš můj předchozí příspěvek tak říkám pro odemčení třetího kouzla nikoliv jeho výrobu.
 
Nahoru