• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Čáry přes město svislé

nataly111

Velmistr písma
verze Hry - v1.4.5-(bd416d0) (2016-04-27 9:12)
Prohlížeč Chrome Verze 49.0.2623.112
Operační systém W7
Herní svět Arendyll

Po aktualizaci se mi vytvořilo ve městě spoustu svislých čar.
Posílám i obrázky. jen podotýkám, že to nemám sama. Jiný člen týmu ve společenství mi to potvrdil, taky má prohlížeč Chrome.
Čáry sice nepřekáží, přeci jen by tam neměli být.
Zkoušela jsem reset i vyčištění a nepomohlo to.
 

Přílohy

  • čára.png
    čára.png
    674,2 KB · Zobrazení: 80
  • čara2.png
    čara2.png
    703,6 KB · Zobrazení: 70

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Osobně to potvrdit nemohu, neb se mi to v Opeře neobjevuje. Zkoušel jsem různá okna a vše mám v cajku. :(
 

nataly111

Velmistr písma
Právě, že to nemají všichni,:( tedy u nás ve společenství. Zkontrolovala jsem druhý svět a tam nic ani čárečka.:eek:
Tak nevím v Arendyllu ty čáry pořád mám.o_O
 

DeletedUser1244

Guest
Také ty čáry mám, používám GOOGLE CHROME - Verze 49.0.2623.112 m
Operační systém W8.1.
Herní svět Arendyll

upload_2016-4-27_15-54-11.png
 

CherryFlower

Guest
Taky jedu jeden svět na Chromu, čáry tam nemám, ale pro změnu je to neskutečně pomalé. Když svět W přehodím také na FF jako svět A, jede to normálně, ale na tom Chromu je to strašné.
Jelo to mizerně už včera na stejné verzi, jako tu píší ti přede mnou, pak se stáhla aktualizace Chromu a je to totéž
aktuální verze Verze 50.0.2661.87 m
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Dejte prosím screen celého okna, ne jen výřezu (pokud je tam něco co nechcete aby bylo vidět, tak to prostě začerněte v malování)

Edit: Používám chrome a edge a ani v jednom nemám problém.
 

Deleted User - 42211

Guest
Já mám naprosto stejný problém, jak na Betě, tak na Arendyllu a dělá to i v mobilním prohlížeči
 

Deleted User - 42211

Guest
Jo, tak při hození do výchozího stavu bez přiblížení je vše v pořádku. Rozhodně to začalo dělat až po poslední aktualizaci, dřív bylo vše v pořádku při jakémkoliv přiblížení. A na mobilu mám nstavení stránky standartní a tam to dělá taky. Po poslední aktualizaci se někde vloudila chybka
 

DeletedUser34

Guest
rovnaký problém na oboch svetoch aj BETA a aj tu arendil
mam chrom a čiary ako des :)
 
Nahoru