• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

úprava kouzla portálový bonus

Fjorgyn

Znalec fóra
[Shrnutí] Umožnit aby kouzlo Portálový Bonus (dále jen PB) dávalo suroviny podle levelu postaveného/ postavených portálu/ů ve městě a ne podle kapitoly a levelu portálu.

[Podrobnosti] Hráč se může dostat nevědomky v raritních situaci do stavu, kdy poskočí do další kapitoly (protože chce například mít z události již budovy z nové kapitoly) a pak chce zpětně dokončovat nepovinné technologie (např. vylepšení velikosti oddílu 39), které však potřebují suroviny, které umí vyrobit právě portálový bonus a měl i v plánu to udělat pomocí tohoto kouzla a proto zároveň již zbořil výrobní budovy, protože byl přesvědčen, že to doklepne pomocí PB, ale díky tomu, že je v nové kapitole, tak už mu PB vůbec nic nedá, protože kouzlo PB vidí jen 0lvl portál z "aktuální" kapitoly.

[Důvody] Nejsem si vědom, že by se na tento problém (respektive vlastnost) někde upozorňovalo, aby se na toto mohl člověk připravit a vyvarovat se toho. Popis kouzla mluví jen o doplnění skladu, ale dále již nerozepisuje detaily o jakém skladu mluví.

[Dopad na jiné herní prvky] Žádný
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
To je dobrý nápad, mě se to sice ještě nestalo, ale situace s tím vzniklé můžou být nepříjemné.
 

Lovec Krys

Legenda
Jo, jednoznačně pro. Vyřešilo by to můj problém na betě, kdy jsem si zapomněl doplnit portál na konci Elvenarů(spěchal jsem do ambasád) a po předhodu do Ambasád nejsem schopen poslední nepovinné rozšíření z Elvenarů vyzkoumat bez toho, abych to udělal postaru = postavil celou infrastrukturu Elvenarů.
 

papap

Mistr slova
Právě se mi to stalo.Po přechodu do výzkumu senát u ambasády a v minulém výzkumu mi zůstal výzkum rozšíření města.Myslel jsem že doklikám požehnáním.Jednoznačně podporuji. :)
 

Lovec Krys

Legenda
@papap Upřímnou soustrast, mi se to naštěstí stalo na betě, kde mi na tom houby záleží (když se mi bude chtít, tak to dozkoumám postaru, když se mi nebude chtít, tak se na to prostě vykašlu).
 
Nahoru