• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Úprava úkolů v eventech

Ludi

Veterán
Myslím, že úkoly eventů by se mohly víc přizpůsobit podle toho, v jaké je hráč kapitole.

1
. Vylepšovat budovu, když není už co vylepšovat, se samozřejmě dá budováním něčeho, co se po eventu zbourá. To by ještě šlo. Ale úkoly "prozkoumej provincii" nebo "dokonči střety ve dvou provinciích" jsou pro hráče na konci výzkumu značně limitující.
Místo střetů v provinciích je nyní možnost střetů v turnaji, ale nyní když jsou úkoly spíše náhodné, se nedá naplánovat plnění úkolu tak, aby vyšel na turnaj. A když úkol padne v sobotu večer, tak aby člověk čekal zase na začátek turnaje. To není dobrá alternativa.
Proč by pro pokročilé hráče nemohl být úkol: vyrob určité množství živého zboží nebo něco podobného.

2. A už se tu o tom vedla diskuse: místo bonusové výroby zadat výrobu T1 podle času. Manifaktury nejsou stejně velké a tak výrobci ocele v elfech a ocele i prken u lidí, jsou v značné nevýhodě.
 

DeletedUser4336

Guest
Poladit by to asi chtělo, ale asi to není úplně jednoduché, vždy někdo bude brečet.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
s prvním bodem co se týká zkoumání provincií či dokončení střetů ve dvou provinciích, tady souhlasím, že by to chtělo poladit, navíc když tyto díky náhodnému střídání padnou oba z deseti úkolů dvakrát, může to být problém obzvlášť v okamžiku kdy člověku trvá jen průzkum jedné provincie více jak den nebo i déle, a hráč kvůli úkolu musí prozkoumat dvě provincie aby mohl splnit úkol, protože například těsně ped eventem dokončí všechny otevřené provincie. Pak se může stát že dva úkoly zaberou i více jak tři čtyři dny což může být u eventů občas problém.
 

chirazka

Znalec fóra
Souhlasím, jsem na konci výzkumu několik měsíců a tyto ůkoly mne velmi brzdí, radost z eventu je pryč. Úkol dokonči 2 provincie mi trvá téměř týden a pokud tento úkol dostanu několikrát po sobě je to problém. Samozřejmě mám vždy několik provincií k dobru, ale pokud se úkol opakuje jsou hned pryč.
Zásoba budov na vylepšení je taky pryč, letos těch eventů bylo víc než se kterými jsem počítala, ale vždy se najde něco co můžu postavit a následně zbourat.
 

Lovec Krys

Legenda
@chirazka Taky jsem na konci výzkumu a provincie řeším tak, že je neustále zkoumám a čistím je až při těch úkolech (teď už mám připravených 16 na podzimní event, takže až začne, tak jich budu mít připravených tak 20-25 na začátek). Samozřejmě náhoda je potvora a můžou ti chodit nadprůměrně často (ty úkoly), takže ani příprava ti nemusí pomoci.
 
ale hlavně, on je to od INNA určitě i cíl, aby lidi trošku zpomalili a nekonečné úkoly jim netočili 3x za den. Ono by to ve finále i degradovalo hodnotu odměn, kdyby jich "každý" mohl získat v podstatě neomezené množství...
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys Samozřejmě průzkumy jedu nonstop, ale jeden už trvá 72 hodin a jsou borci, kterým trvá daleko déle, takže mezi jednotlivými eventy se ani nestačí prozkoumat dostatek provincií. A výhledově se situace bude zhoršovat. Takže nějaké řešení by se najít mělo. Chápu, že to nahradí spíš těžkým úkolem, ale mělo by to být něco, co je zvládnutelné.

Nebo ať nám vrátí do výzkumu "průzkumníka", který zkracoval dobu výzkumu
 

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Aby nedošlo k mýlce, tak já s tím souhlasím. Když tam ty úkoly nebudou nebo nebudou tak často, tak i pro mne to bude plus (samozřejmě pokud je nenahradí úkolem získej opary vidění při tom všem odpadu, co v akademii je).
 
Nahoru