• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Úloha: Runové úlomky

Ladus

Znalec fóra
loha.png


Obávam sa že vývojári pri tejto úlohe, nerátali s problémom aký sa naskytol mne.
Môj problém je nasledovný:
Na tomto obrázku môžte vidieť stav mojich divov. Jeden mám už postavený, u druhého mám možnosť stavania. To znamená že nemôžem momentálne použiť žiadne runy.
stav_divov.png

Riešenie je na prvý pohľad jednoduché. Vyskúmať trpasličie divy, prípadne vylepšiť jeden div na úroveň 5 a mať možnosť znovu runu použiť.
Problém ale je že som sa z výskumom ešte nedostal ani k trpaslíkom, viď nasledujúci obrázok.
v_skum.png


Čiže na splnenie vyššie uvedených podmienok, potrebujem 1833 výskumných bodov k tomu aby som vyskúmal trpasličie divy, alebo investovať chýbajúcich 870 výskumných bodov na vylepšenie môjho divu na úroveň 5.
To znamená že momentálne nesplním danú úlohu, ktorá sa nedá odmietnuť, najbližších xy týždňov. Predsa len dané požiadavky sú príliš extrémne pre takúto úlohu. Preto sa chcem opýtať, či má niekto potrebný prístup k tomu, prípadne či je to možné, aby sa mi daná úloha zrušila, bez nároku na odmenu za jej splnenie.
Vopred vďaka za odpoveď.
 

DeletedUser34

Guest
mam dojem že ťa čakaju dalšie prekvapenia
aj keď túto úlohu ti nieto zruši lebo podobne su tam este aspon 2 myslim takže by ti museli asi porušiť viacero úloh a to uz zneodmietnutelnych sa stanu odmietnutelne :))))
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Omlouvám se za pozdní odpověď, moc mě to mrzí! Napiš nám prosím na herní podporu a žádej delegaci na mě, určitě to nějak vyřešíme! :)
 
Nahoru