• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Úkoly s relikviemi

DeletedUser1247

Guest
Nevim jak líp to téma nazvat :) Asi to nemá nic společnýho s prohlížečem atd... ale sepíšu sem všechno, když je to moje první hlášení :)
Verze hry: v1.5.2-(e6aa625) (2016-05-11 8:34)
Prohlížeč a jeho verze: Verze 50.0.2661.94 m
Verze Flash Playeru: version 21,0,0,216 installed
Operační systém: Win 7 home premium
Rozlišení obrazovky: 1366 X 768
Herní svět: Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5/5 - přičte se bod k úkolu po jakékoliv bitce nezávisle na typu relikvie.

Název úkolu: Klášter bojových mnichů (získat 15 ocelových relikvií)

Současný stav: Mám získávat ocelové relikvie, ale body do splnění úkolu dostávám, po jakékoliv získané relikvii/vyřešeném střetu. Bohužel jsem si toho ale všimnul pozdě, až po splnění předchozího úkolu. Ten zněl "Získat 15 mramorových relikvií" ale už nevim jméno úkolu. Řešil jsem střety v uplně jiných provinciích a úkol jsem splnil... tím jsem si všimnul, že je něco špatně a pokračuje to i u úkolu s ocelovýma relikviema...

Očekávaný stav: Že budu body získávat pouze po vyřešení střetu v provincii s ocelovýma relikviema...

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1) Jakákoliv získaná relikvie/vyřešený střet - je jedno jestli mramor, křišťál, atd...
2) Nezáleží na tom, jestli střet vyřeším bojem, nebo vyjednáváním.

Snad jsem na nic nezapomněl :)
 

Přílohy

  • ukol_chyba.jpg
    ukol_chyba.jpg
    127,8 KB · Zobrazení: 56

Deleted User - 42211

Guest
Před chvílí se mi splnil úkol vycvič 100 šermířů, i když jsem vycvičila čarodějnice. U toho plnění úkolů bude asi více chyb...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@PanMilan, @regular96, děkuji!

Úkoly, kdy máte získat X relikvií, opravdu nefungují správně. Potvrzuji tedy, že se jedná o chybu.

Bohužel u úkolu Svolání obratných šermířů (tj. kdy máte vycvičit 100 obratných šermířů) naše testování úspěch neslavilo, výcvik čarodějnic na něj neměl žádný vliv. Setkal se prosím někdo jiný s tímto problémem?

Jinak samozřejmě platí, že pokud splníte požadavky úkolu, ale ten se vám nesplní, tak stačí napsat na herní podporu. Tam vám rádi pomůžeme! ;)
 

DeletedUser1247

Guest
Před chvílí se mi splnil úkol vycvič 100 šermířů, i když jsem vycvičila čarodějnice. U toho plnění úkolů bude asi více chyb...
Už se mi stalo, že některý úkol, kde jsem měl něco vycvičit, se mi splnil jakmile jsem ty jednotky zadal do fronty výroby... A myslim, že jednou i něco podobnýho s výrobou nějakýho typu zásob... zadal jsem výrobu a úkol se splnil... Ale nevim, jestli je to standardní chování nebo ne...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkuji za odpověď! Netvrdím, že nejde o chybu, ale abychom dané úkoly ověřili, potřebujeme jejich názvy.

Zatím jsme jen přišli na to, že je problém s úkoly, kdy máte vycvičit čarodějnice. :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Ten název už nesdělím, úkol se mi objevil, já odklikla kasárnu s vycvičenýma čarodějnicema a úkol... Ale začnu si to kdyžtak hlídat, at můžu sdělit :)
 
Nahoru