• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Úkolová linie Valpuržina noc

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

redking123

Pokročilý žák
@Prealiena
K tem provinciim... Pokud je dostanes do zelenych, tak to ubojujes, ale je to stejne masakr. Takze das par kol a stavis novou armadu. Nakonec je to jen o trpelivosti - ziskavat provincie bojem (aspon v mem pripade) trva vyrazne dele (diky obnove armady), nez je vykupovat. A prijde mi, ze i ty suroviny ziskam driv nez tu armadu (jsem na konci trpasliku).
Jinak tahle ukolova linie se mi docela libi, zadna honicka, je to celkem snadne, ani to moc neplanuuju, ono tam nic kritickeho a dlouheho skoro neni. Vtipne je ziskat budovu v ukolu a o par kroku dal ji pouzit ;-)
 

DeletedUser3683

Guest
Tento event se mi moc líbí. Mám z něj pocit, že je určen pro všechny hráče a odměny za plnění jednotlivých úkolů mají smysl, takže i motivuje ho hrát. Úkoly mi přijdou vyvážené a lze je plnit. Některé jsou obtížnější a je třeba si je naplánovat, přijde mi ale, že tento event by mohl být zvládnutelný i bez předchozího čtení následujících úkolů. Jsem velmi potěšena, že přináší odměny už v průběhu plnění a tak pokud někdo nestihne celý, neodejde takzvaně s prázdnou. Tvůrcům děkuji a přeji si více takovýchto eventů :)
 

DeletedUser5427

Guest
Ty úkoly by mohly být trochu rozdělené podle výše hráče. Hrají teprve chvíli a dostávám se na budovy lvl 5 a úkol čarodějnice mít nějakou budovu na 12 lvl, to by musel event trvat min. měsíc abych to udělal. Jediné + je, že je i druhá volba udělat jeden výzkum, což už je lepší a dá se tím projít. Akorát ještě nasbírat 150 surovin od železa, desek a mramoru, když mám problém jich nasbírat i 50, tak to už je větší dřina, nejde mi tak rychle vylepšovat budovy. Ale event jinak chválím, jen tak dále.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Dracoman : počáteční nedostatek surovin vyřešíš společenstvím. najdi si nějaké sympatické, kde bude už nějaké procento pokročilých hráčů. oni ti rádi se surovinama pomůžou. když člověk těží v tisících / desetitisících denně, tak věnovat začátečníkovi pár stovek nebývá problém :)
 

DeletedUser5427

Guest
Díky za radu zkusím to

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5188

Guest
Všechny úkolový řady jdou mimo mně. Nikdo totiž při jejich tvorbě nepočítá s hráči kteří hrají bez armády. A tudíž dříve či později skončím na úkolu vycvič jednotky... :confused:
Mám podobný problém... Také hraji víceméně bez armády, takže mě úkoly na vycvičení většího počtu jednotek také buď pořádně zbrzdí nebo kvůli nim končím. Stejně tak úkoly na vyřešení střetů bojem... Ale jinak se mi event moc líbí, je to prima nápad :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Claire Elfka : povinný úkol na střet bojem je někde v 2-3 kapitole jediný, dál už žádný není. nepovinný se dá odmítnout. a mít třeba 1 zbrojnici a rozumě vylepšenou kasárnu jenom kvůli eventům, to není zase tak strašná cena :) btw a k čemu stavíš cvičiště, když nebojuješ? :)
 

DeletedUser4336

Guest
Corwin >> Určitě tam cvičí kerbery na hlídání města proti vetřelcům, taky to tak občas dělávám. Možná že je má i jako domácí mazlíčky. Teda vždy než přijde turnajec s psékama, kde jich hromada zajde.

Jinak událost ještě dokončuji, budu to mít opět jen tak tak, ale měl bych to snad už dnes dokončit, max. spíš zítra. Vždy mě nějaký úkol vypeče, který přehlédnu.
 

karhol

Znalec fóra
Tak jako jsem kritizoval poslední dobrodružství společenství, tak nyní za tento event. musím autory pochválit. Event se myslím dá zvládnout na jakékoli úrovni rozvoje, není to žádný časový stres a odměny jsou vzhledem ke složitosti - jednoduchosti (jak pro koho) myslím vyvážené. Chválím nápad získat kulturní budovy i během plnění, nikoli pouze na konci. Děkuji autorům a věřím, že podobné eventy opět přijdou. Karhol.
 

DeletedUser5188

Guest
@Claire Elfka : povinný úkol na střet bojem je někde v 2-3 kapitole jediný, dál už žádný není. nepovinný se dá odmítnout. a mít třeba 1 zbrojnici a rozumě vylepšenou kasárnu jenom kvůli eventům, to není zase tak strašná cena :) btw a k čemu stavíš cvičiště, když nebojuješ? :)
Já jsem myslela úkoly v eventech, ale to je jedno :) Postavit cvičiště, kasárny nebo zbrojnici byly úkoly kdesi na začátku hry - tak jsem je jako začátečník prostě postavila. Až když získáš pár zkušeností ve hře, můžeš se rozhodnout, jak dál. Rozhodla jsem se nebojovat, získávat provincie za suroviny. Případně bojuji jen v turnajích, kde to jde i se slabší armádou - tak jsem si ty budovy zatím nechala a armádu v určitém počtu cvičím a používám. Co bude dál, uvidím. Nechci budovat velkou armádu a utrácet lidi a suroviny za vojenské budovy. A tak mě prostě limitují úkoly s verbováním armády. A jak vidím, nejsem jediná :) Pokud je to pro tebe dostačující vysvětlení, fajn, jsem ráda :) Pokud ne, ber to tak, že každý z nás má právo hrát, jak uzná za vhodné - dělat své chyby, svá rozhodnutí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Claire Elfka : prosím neber to špatně, jenom jsem byl zvědavý :) samozřejmě jak říkáš, máš právo si zvolit postup hrou, jaký ti vyhovuje :)

mimochodem já nebojuju v provinciích někdy od druhé kapitoly, taky jsem si zvolil cestu výkupu. suroviny prostě naskakují rychleji, než armáda. vojenských budov mám dost, ale všechny slouží pouze a jen na turnaje. v menším městě, kde jedu jen na 2 zbrojnicích mě ty úkoly na výcvik armády také pěkně zdržovaly, v tom ti musím dát za pravdu. ale nakonec jsem to zvládl.
 

DeletedUser2988

Guest
tak pokud vim, tak v zadnem eventu, ktery jsem doposud zazila, nikdy nebyl povinny ukol, "vyres stret bojem". nicmene rusit mnozirnu a vyrabet orky jen v event budovach je take nesmysl. dilny potrebuji desitky tisic orku ns vylepseni, a to se shromazdistemi opravdu nikdy nikdo nenasetri.
 

DeletedUser4336

Guest
Podle mě jsou události nastaveny dobře (dobrodužství, to je jiná, to jsme úspěšně ignorovali), velké události prostě mají i ten faktor náhody, který je častokrát vyčítán (mě taky kolikrát ta náhoda už vytočila do vysokých obrátek), stejně tak jistou možnost volby bez možnosti "zadarmo" získat zcela vše. Takže se pak hráči dělí na několik ostrovů, někteří jdou po hlavních budovách, jiní si počkají na vybrané denní odměny. Tato má ohlas hlavně kvůli jednoduchosti, i já jsem pro, ale zase sami autoři už mnohokrát zmiňovali, že události neměly nikdy být samozřejmost, ale jen zpestření hry, a je na každém zda je bude plnit a hru si obohatí i o možné zisky či ne. Takže to že se obtížnost mění neberu jako zápor. Je zajímavé že bez ohledu na obtížnost mi stejně vždy splnění trvá neskutečně dlouho, a většinou splním vždy až těsně před koncem. Tuto jsem dodělal teprvě včera, resp. nedodělal, čekám na turnaj, protože potřebuji získat jednu přeraženou hliněnou runu, abych nepřišel o jednu z té poslední odměny (mám jich 9).

Corwin >> Já to dělám taky tak, bojovat provincie, na to nemám, ale vojenské budovy mám na turnajce. A to ještě teď jsem narazil na to, že to po mě začlo chtít na uplácení na nejedné nějaké peníze (Orky) - vyrazené mince ve tvaru orčí hlavy, takže jsem zjistil, že musím zatáhnout ručku, provincie mám už i na otevření lesních elfů, a přitom jsem teprve nedávno otevřel víly.
 

Iefyr

Guest
clovek kterej by vymyslel novej koncept nez jenom furt ukolovy rady by byl u me borec... asi nic takovyho zatim neni v planu co?
 
Nahoru