• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Úkol v události

tynkovy

Kolemjdoucí
Dobrý den, vyvstal mi problém při plnění úkolů v momentální soutěži - vyřeš 6 střetů nebo 6 střetů ve věži - ať plním, jak plním, už 3 dny se nemohu posunout dál, na splnění úkolů vůbec nereaguje - řeším střet automatickým bojem buď ve věži, nebo při rozšíření ve světě, i když zvítězím, ani jedno mi neukáže splnění, kde dělám chybu, stojím na jednom úkole už 3. den, poradí někdo?
 

aikomi

Mistr slova
A udělal/a jsi všech 6 střetu ve věži, či 6 střetů z mapy?

Pokud to přesto nejde, zkusila bych napsat na herní podporu a ta se na to podívá a zjistí jaký je problém. :)
 

tynkovy

Kolemjdoucí
mám splněny 3 střety, ale na další tři mi to nereaguje, ať plním, co plním - když jedu ve věži, nic, když jedu v provincii, nic. No tak jsem skončila. Nebudu řešit, zatím to vždy bylo tak, že pokud jsem splnila něco dřív - věž nebo v provincii, tak se to přizpůsobilo podle toho, co jsem splnila dříve, teď vůbec nevím, na co se soustředit, Ale díky za odpověĎ
 

Deleted User - 500563

Guest
Jak už bylo zmíněno, zkus zkontaktovat herní podporu a oni se ti na to podívají a poradí ti jak máš dále postupovat. ;)
Třeba se jedná o nějakou chybu, kterou ti pomůžou vyřešit a můžeš nadále pokračovat v události. Byla by škoda, kdyby jsi to vzdala. ZDE klikni a napiš podpoře.
 
Nahoru