• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Ódin

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Vážení Elfové a neméně vážení Lidé,

sice mne již nějakou dobu možná znáte, ale ještě jsem se vám nestihl představit. :D

Jsem rodilý moravák žijící v jedné z metropolí Východních Čech, těžce cholerický a nesnášející lidskou hloupost aneb, jak se říká: „Nejhorší srážka je s blbcem!“, a jsem ve znamení Lva. :) Mezi mé záliby patří programování webových stránek (amatérsky), hry, turistika, ale největší moji zálibou je moje roční dcerka. Zvěř žádnou nevlastním a ani po ní nijak neprahnu.

Jméno Ódin jsem si vybral z těchto důvodů, myslím si že pro editora Wiki jak stvořené:
  • Podle severské mytologie je Otcem veškerenstva, patronem básníků, bojovníků a státníků, bohem smrti, války a magie. Je také bohem extáze, extatického básnění a šamanských kouzel. Dokáže měnit podobu, ovládat mysl nepřátel, věštit a čarovat.
  • Obětoval se pro lidstvo, aby získal runy a za své levé oko dosáhl při pití z Mímiho pramene (či Mímiho studny) „moudrosti věků“.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser418

Guest
Buď pozdraven Ódine,
děkuji Ti za poutavé představení. :)
Přeji Ti co nejméně srážek s "blbci" a pohodu a radost nejen zde na fóru, ale i v osobním životě.;)
 

DeletedUser485

Guest
Zdravím Ó Veliký Ódine :)

Lidská hloupost již svoje kořeny v době kamenné má, neustále se s ní člověk potkává.
To by jsi Ty Ódine, Otče veškerenstva, měl vědět nejlépe. :D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Děkuji Ti @Bulda za přivítání. :) Na fóru jsem funkční již nějaký ten pátek, ale ještě jsem se nestihl představit, neboť jsem měl dosti práce s Wiki. ;)
 
Nahoru