• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Njord

    Informace o case

    @Jardaa666 bylo by moc fajn, kdyby jsi svůj úvodní příspěvek upravil tak, že bude na první dobrou patrné, že se návrh týká mobilní verze, klidně doplnit zcela dolů text, např, takto: ---- Edit: Návrh se týká pouze mobilní verze hry.
  2. Njord

    Nelze spustit na mobilu

    @Arabrabka můžete, prosím, doplnit svůj příspěvek o info o Vašem telefonu (výrobce, typ, velikost RAM...). Dost možná to pomůže to při odhalování chyby vývojářům v Innu. :)
  3. Njord

    Chyba při vylepšování

    K této otázce je jednoduchá odpověď. O tom co se předá jako připomínka nebo návrh vývojářům rozhodují samotní hráči. Obvykle to vypadá tak, že některý z hráčů např. navrhne nějaké vylepšení a za tímto návrhem je pak plno odpovědí, které více méně s původním návrhem souhlasí a nebo jej ještě...
  4. Njord

    Chyba při vylepšování

    Přečetl jsem si pozorně celé vlákno a: Zlatá propast je předpokládám vysvětlena a vyřešena Jak zde již bylo řečeno výše ve vláknu, o chybu "...kulturní budovy při vylepšení zvyšují jen množství obyvatel ale nezvyšují kulturu..." se jednoznačně nejedná - na screenshotech budovy Sněžný...
  5. Njord

    Představení Njord

    Ahoj všemu lidu Elvenaru, mé jméno je Vláďa a jsem novým členem herní podpory Elvenaru. V civilním životě jsem již postarší muž a žiji v bývalých Východních Čechách. :) Mé herní jméno je Njord, což je jeden z bohů severského panteonu. Njord
Nahoru