• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. MaMa1

    Rozvinutá budova z inventáře na 0

    Ahojky, prosím o radu, co s tím. Dělala jsem pořádek ve městě a proto jsem dočasně teleportovala do skladu plně rozvinutou budovu Panství dračího srdce. A k mému nemilému překvapení je z ní po vrácení do města jen základna, rozvinutí na 0, artefakty nikde :(
  2. MaMa1

    Prastaré divy

    Všimla jsem si, že někteří hráči mají divy "Klášter bojových mnichů" a "Křišťálový maják". Proč já je vůbec nemám v seznamu divů, které lze vyzkoumat a vybudovat? Nebo je to jen další rozdíl mezi PC a mobilní verzí hry? Díky za odpověď.
  3. MaMa1

    Vyhledání hráče na mapě světa

    Vyhledávací tlačítko na mapě Navrhovala bych přidat možnost na mapě světa vyhledat jméno konkrétního hráče a přesunout se k jeho městu, podobně jako funguje ikona k rychlému přechodu na prozkoumávanou provincii. A to pro to, že pak snadno najdu hráče (co není v mém společenství), který mi...
  4. MaMa1

    Představení MaMa1

    Zdravím všechny hráče a tvůrce této úžasné hry! Jsem v Elvenaru už delší čas a od první chvíle mě naprosto nadchl. Je to pro mě skvělý odpočinek od všedních starostí a zároveň mozek nezahálí, ráda si na vše přijdu sama. Baví mě čtení a vaření. Hře zdar!
Nahoru