• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Nechtěně smazana budova

    Děkuji za příspěvky. Jen Vám chci sdělit, že jsem šel jinou cestou. Dnes jsem si vymazal "omylem" další div. Moje hra není tak důležitá, kdybych dosáhl svého, kolik by bylo ukřivdenych!? Jen bojuji za to ať se nahoře zamyslí a třeba ten zámek do hry zakomponuji. Kolik lidí už přišlo o cennou...
  2. Nechtěně smazana budova

    Ahoj všichni, včera jsem si nechtěně, při mazání budov 1 úrovně (dobro) smazal div na 26 úrovni. Vlastně má hra je na něm založena. Určitě nejsem první a píšu hlavně abych byl třeba jeden z posledních. Prosím o vytvoření nějakého zámku na tyto budovy, protože ztráta nejde nahradit, není to...
  3. Vedlejší úkoly...

    Ano, ano. Něco takového by bylo super. Náhodný úkol, čas 24 hodin, náhodná odměna. ¶÷))
  4. Vedlejší úkoly...

    Ahoj všichni, dnes bych chtěl poukázat zase na jeden nedostatek hry, bráno z mého pohledu. Trnem v oku je mi druhá úkolova nit nesouvisející z postupem ve hře. Jedním slovem "katastrofa"! Tedy že postupem nových kapitol se nijak úkoly neobměňují ( úplná absence kreativity) by mně ještě...
  5. Set knihovny...

    Dík za odpovědi, vychytávka je určitě vylepšit manovec o úroveň jako budovu, to by mně nenapadlo. Ovšem zrušením více knihoven končí zase jedna Elvéra, což je škoda. Pravda je, že se mi podařilo postavit a zkompletovat Stonehenge. Je to prostě něco za něco. V tomto ohledu jsou znevýhodnění hráči...
  6. Set knihovny...

    Zdravím všechny nadšence, chtěl bych se zeptat jak je to do budoucna myšleno se setem knihovny. Mám jich postaveno hned několik, jak jsem stoupal hrou, postupně jsem je upoval výměnou z výher ve věži. Teď je věž trochu obměnena, což je dobře, nebál bych se jít ještě rozmanitější cestou odměn...
  7. Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Ahoj, po 4 věžích mám 2 artefakty. Chci se zeptat jak dlouho bude vůbec možné je tam ulovit? Díky
Nahoru