• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Informace o množství jednotek v táboře

    Chtěla bych navrhnout, jestli by nešlo pořešit zobrazení skutečného množství oddílů a to v případě, že jich je více než 999. V mobilní aplikaci to funguje, ale v PC verzi se ukazuje pouze jen víc, než 999.
  2. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Za mě super. A podle mě tohle značně ovlivní chuť hráčů hrát i šesté kolo turnaje. Co provincie, to runa :D.
  3. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Nevíte někdo, kdy má nový event vypuknout? Předpokládám, že tento týden ještě ne...
  4. Věž - artefakty na golema

    No, to se Horste vyplatí! Díky Lovče za info :D.
  5. Věž - artefakty na golema

    Poprvé jsou pro mne ve věži artefakty na eventovou budovu, kterou už mám ve městě postavenou na 10. Otázka zní, jestli mi v akademii může padnout i nová základová deska? Nebo pro mě budou nově získané artefakty jen odpad do inventu?
  6. Přesuny měst

    Kde přesně to prosím mám teda deaktivovat?
  7. Spřátelené rasy

    Jsem na začátku Elvenarů a nějakou dobu pobudu. Konečně mi připadá, že má to moje město možná nějakou smysluplnou úroveň :D. Jen mě mate, proč ty mlžný postavičky chodí zásadně mimo cesty, systémem Ať projdu zdí, jako duch. Za mě byli graficky pěkní Elementálové a z duše jsem nesnášela Orky...
  8. Přesuny měst

    U mě se okolí hodně změnilo, já zůstala spokojená na svém místě. S povolením přesunu jsem zatím nemanipulovala, tedy předpokládám, že ho povolený nemám. Kde se to prosím nastavuje, abych byla v obraze...
  9. Diskuze Dobrodružství společenství

    "F" je písmenko z abecedy :D, jinak je to druh DS. Podle druhu obsahují cesty jiná množství a druhy odznaků.
  10. Diskuze Turnajové změny se blíží!

    Já začala hrát cca před rokem a půl, tak to mám ještě docela čerstvé. Začátečník se zoufale drápe po zvýšení výrobního bonusu, to znamená soustředění se na turnaje se svým bonusem. Postupně... Takže hromadí vojsko a podpůrné budovy právě na "své" turnaje. Ostatní jede na půl páry, aby si nevybil...
  11. Počet provincií ke získání nového rozšíření města

    Kdy se prosím mění potřebný počet získaných provincií? Závisí to na počtu už dobitých provincií, nebo na kapitole hry? Zatím jich potřebuji 10.
  12. Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Je to taková divná věc. Proč se nová odměna jmenuje Perníkové panství, ale tváří se jako Perníková chaloupka? Čert aby se v tom vyznal....
Nahoru