• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Elvarianský karneval

    Tato událost lze vystihnout jedním slovem "BÍDA" narozdíl od té předešlé kde se hrálo o perníkovou chaloupku .:-(
  2. Pomoc v prastarém divu

    Tak sem rád že se na tom pracuje protože to v aplikaci opravdu postrádám
  3. Pomoc v prastarém divu

    Ahoj docela by mě zajímalo zda někdy bude možné poskytnout hráči ve spolku pomoc v prastarém divu .Zatím to lze jen v PC .Nevim jestli se to už někdy řešilo ale bylo by to fajn Díky za odpověď
  4. Uživatelské rozhraní Zobrazení poslední návštěvy

    Díky tohle mi stačí ,nevěděl sem že něco takového je
  5. Uživatelské rozhraní Zobrazení poslední návštěvy

    To taky netuším jestli by to šlo jen mě to napadlo ,protože mám ve spolku hráče kteří se vůbec do ničeho nezapojuji ,jenže nevím kdy byly naposledy aktivní .Nechci zase držet hrače ve spolku když už hrát nebudou .
  6. Uživatelské rozhraní Zobrazení poslední návštěvy

    Ahoj chtěl bych navrhnout jestli by bylo možné aby u hrače bylo někde zobrazena poslední návštěva elvenaru .Byl by lepší přehled ktery z hráču byvá aktivní .Stačilo by to v rámci společenství
  7. Představení ptacek00

    Já nejsem ten typ člověka že bych se vzdal ,sem bojovnik i když moje ex tomu nevěřila .Dnes už jí pomalu ani neznaji
  8. Představení ptacek00

    Děkuji snažím se jak to jenom jde ale občas je to hodně náročný
  9. Lednové soutěžinky

    150
  10. Nová funkce Aukce

    Mě to taky napadlo a hlavne to že já konkrétně mám ve spolku samé nováčky co kdyby se z budovami dalo obchodovat ve spolku bylo by to fajn
  11. Představení Victorie

    Ahoj taky mam kočky a to sem je vubec nemusel ale co me opustila moje bejvala tak sem si jednu vzal z utulku a ted nemuzu na ni dopustit je to moje Čica kdyby si chtela mam volno ve spolku :-) Petr
  12. Představení Andrejka666

    Tak tohle by měl číst tvůj zaměstnavatel určitě by ti přidal :) Odstraněna citace. Embla
  13. Zadání O nejlepší budovu Kouzla zimy

    Perníková chaloupka 9x vylepšená,zamrzlý otec pralesa,lenivý sněhulák,zamrzlý pařes 3x,továrna na cukrátka,zásobovací centrum elvenády,ledová skluzavka
  14. Představení ptacek00

    Ahoj všichni elvenátoři :) Nejsem ten typ člověka co o sobě moc vykecává ale pro tentokrát udělám vyjímku .Jmenuji se Petr a je mi skoro 40 let ,rád sportuji ale nepřeháním to .Mám 4 děti o ktéré se starám sám ,ve volném času kterého je málo sem na Elvenaru :) .
Nahoru