• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Green Jane

    Měsíční knihovna

    Mám dotaz : proč mi tato knihovna po přechodu do orků přestala vyrábět spojovací činidlo ?
  2. Green Jane

    Soutěž Green Jane

    Letos, jako v každém roce popřeju vám na Vánoce hodně štěstí , zdraví, lásky a na čele žádné vrásky . Už se nechci opakovat , tak nechávám pozdravovat všechny , kteří s námi mají trpělivost při turnaji (myslím naši slavnou Radu) , složená je z kamarádů , s Emblou v čele . Přátelé ať...
  3. Green Jane

    Halloween 2021

    Nenačetla se mi denní odměna ani po výměně . ( v Arendylu)
  4. Green Jane

    Soutěž Green Jane

    Láska se nevyhýbá nikomu , ani elfům , ani lidem, natož orkům. A tenhle příběh se opravdu stal ( anebo, že by ......) Arindella byla jediná dcera elfského krále Ronda Stříbrovlasého . Byla velmi krásná, tak není divu , že se o ni ucházeli hned dva mocní bojovníci : Orin z Říše Lva a Rotgar z...
  5. Green Jane

    Soutěž Green Jane

    Zas už je tu nová -doba covidová ! Snad se mi to nezdá , že Betlémská hvězda v tom letošním roce splní na Vánoce milé dámy , páni toto naše přání : ve vánočním čase ať jsme šťastni zase . Hodně zdraví, zdaru, přeju Elvenaru !! :cool:
  6. Green Jane

    Soutěž Green Jane

    Někdy , když se večer stmívá , mladý bard si tiše zpívá, melodií krajem zní jeho píseň večerní : "V dálném kraji za mořem leží země - známá všem , nevládne tam zlo a zmar. Její jméno = Elvenar ! Země plná fantazie. A tam spousta elfů žije, spolu s lidmi se tu znají .Do čajovny zavítají, neboť v...
  7. Green Jane

    Soutěž Green Jane

    1. objevitel 2. začátečník 3. host Fóra 4.úderník 5. kandidát 6. vědátor 7.premiant 8. profesor 9. akademik 10. školník
  8. Green Jane

    Soutěž Green Jane

    Dokonalé prázdniny .Hm,to je téma k zamyšlení a hlavně peněžní . Ale kdyby nebylo problému číslo 2 , tak by se dalo uvažovat -třeba takhle : -nádherný ostrov někde v Tichomoří ,slunce palmy , spousta divokých květin a papoušků ( ty mám nejradši). Ráno bych vstala z hamaky , a...
  9. Green Jane

    Soutěž Green Jane

    Letních prázdnin krásný čas v Elvenaru je tu zas . Hned prší - zas slunce svítí , občas trochu hromobití osvěží nám náladu ( a zaleje zahradu) . Malá elfí zahradnice ¨dá si víno do sklenice , s úsměvem si potom může vypěstovat modré růže . Během roku času není na zahradní pěstování...
  10. Green Jane

    Soutěž Green Jane

    Jak to bylo se znaky Trpaslíků a Čarodějů . Všechno to začalo jednoho večera na Ragnaroku . Kerův syn , mladý trpaslík Arok si pozval na návštěvu kamaráda Holthya z rodu čarodějů Kdysi si spolu jako děti hrávali a náhoda je svedla dohromady na nedávném trhu v hlavním sídle ...
  11. Green Jane

    Soutěž Green Jane

    Zlatý Fénix - moje odrostlé kouzelné kuřátko .
  12. Green Jane

    Velikonoce Green Jane

    Velikonoční beránek pro všechny dobré lidi a Elfy .
  13. Green Jane

    Div Green Jane

    Prastarý div umožňující přesuny mezi dvěma světy ,a to hlavně budov z Inventáře , získaných v soutěžích obou světů . Název Brána Proměny .Green Jane .
  14. Green Jane

    Dílna

    Co se týče chyb ve hře, tak mám taky jednu : dílna mi odmítá vydat hotové zboží . Už se mi to stalo několikrát . Můžeš mi nějak poradit , co s tím , Forseti ? :(
  15. Green Jane

    Přání Green Jane

    Zase jednou po roce už jsou tady Vánoce . Než uděláš další krok bude tady Nový Rok ! Takže : všem co tady hrají ať moc štěstí ve hře mají . Aby se vše dařilo a nám se to líbilo . Zdravím !!!:D:D:D:D:D:D:D
  16. Green Jane

    Lesní duch Green Jane

    Po otázce dítěte zavládlo na chvíli rozpačité ticho . A tu se ozval zezadu dívčí hlas : "Když dovolíte , ujmu se toho úkolu já ." "Předstup, " řekl jeden z přítomných , starý elf Wandor , "pojď blíž k oknu , lépe na tebe uvidíme .Při- pozdilo se a vychází měsíc ." Dívka se zvedla z poslední...
Nahoru