• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Fire Dragon

    Milí budoucí spoluhráči/spoluhráčky, společenství Fire Dragon hledá pár nových členů (cca 4). Máte-li zájem, rádi vás mezi sebou uvítáme. Bereme i nováčky, pokud mají v úmyslu hrát a bavit se. Máme nějaká ta pravidla, ale snad to není taková hrůza: - alespoň 1x týdně výpomoc ostatním členům...
  2. zprávy od hráče se smazaným účtem

    Ahoj, zajímalo by mě, jestli v případě, že mi někdo pošle zprávu, a pak je jeho herní účet smazán, tak mi ta zpráva zůstane zachována. Jde mi o to, že z našeho společenství zmizel jeden z nejaktivnějších a nejsilnějších hráčů (účet má asi smazaný, podle jména už mi ho to nenajde) a přijde mi...
  3. Není chyba Stav plnění úkolů v události (Fénix) neodpovídá skutečnosti

    Verze aplikace: 1.50 Operační systém: Android Herní svět: Arendyll Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 1 Detailní popis chyby: V rámci události Kult fénixe jsem měla rozpracované plnění úkolu č. 83 - průzkum dvou provincií, zkoumala jsem druhou z nich. Zároveň jsem vylepšovala zbrojnici. V...
Nahoru