• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Fionella

    Petice_Divy

    Připojuji se k petici, snad to to malou troškou pomůže.
  2. Fionella

    V kouzelných dílnách nejde spustit výroba

    Taky mi kouzelná dílna nefunguje, nejde spustit výroba, ale ani nejde křížkem zavřít otevřené okno , je docela slepé, obě okna "vyrobit" i "vylepšit".
  3. Fionella

    Hardwarová chyba prohlížeče - nejde spustit Elvenar

    asi jsem to našla, ale co se stane pokud si to nastavím? Jak poznám, jestli můj PC má tu hardwarovou akceleraci dostupnou? Nemůžu si tím nějak poškodit počítač? Nebo nerozhodí se mi dosavadní celkové nastavení?
  4. Fionella

    Hardwarová chyba prohlížeče - nejde spustit Elvenar

    @iDavis používám jako prohlížeč Google chrom, ale tři tečky na horní liště nevidím, nevím, kde najít pokročilé nastavení :-(
  5. Fionella

    Hardwarová chyba prohlížeče - nejde spustit Elvenar

    Ahoj, poraďte mi, před chvilkou mě Elvenar vyhodil ze hry a už se nemohu znovu připojit, hlásí mi to hardwarovou chybu, nevím co s tím
  6. Fionella

    Turnaje

    Se mi podařil zajímavý výsledek turnaje - boj doslova do posledního muže - na obou stranách :) [/url][/IMG] Výsledek bitvy byl vyhodnocen jako vítězný boj, nicméně po odkliknutí okna s výsledkem bitvy, se ukázalo že vítězný nebyl ;)
  7. Fionella

    Uživatelské rozhraní Umožnění kopírování textů v poště a chatu

    Jako prohlížeč používám Google Chrom. Bylo by možné, pro ty méně znalé, popsat zmiňovanou "sérii chvatů" podrobněji a dostatečně návodně, aby si mohli vyzkoušet, zda je pro ně použitelná či ne? Přiznám se, že jediný způsob který u kopírování textů znám a používám, je právě označení textu levým...
  8. Fionella

    Město Viditelnější dělnická chatrč

    Připojuji se k návrhu, zvlášť v lidských městech se dělnická chatrč mezi ostatními budovami docela ztrácí. Nemusí jít zrovna o vlajku stejnou službu by udělalo třeba cosi jako větrná korouhvička nebo cechovní znamení, prostě cokoli dostatečně výrazné a vysoké.
  9. Fionella

    Uživatelské rozhraní Umožnění kopírování textů v poště a chatu

    Netuším, jakou fintu přes pravé tlačítko máš na mysli. Trochu ještě rozvedu, proč jsem tu možnost kopírování textů a vkládání funkčních odkazů navrhovala. Zjistila jsem, že určitá část hráčů nechodí na fórum, včetně některých členů společenství, ve kterém jsem a tak kopíruji z fóra do pošty...
  10. Fionella

    Uživatelské rozhraní Umožnění kopírování textů v poště a chatu

    Rozšířit funkčnost chatu a pošty společenství programovou úpravou tak, aby bylo možné kopírovat text, popřípadě vkládat funkční webové odkazy na obrázky. Usnadnilo by to a zpestřilo možnosti komunikace v rámci společenství, umožnilo by to posílání obrázků, výstřižků a pod. Mám na mysli podobnou...
  11. Fionella

    Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

    Když víme, jak jdou úkoly za sebou, je možné si splnění některých úkolů připravit předem, zrovna ty 2 denní úkoly si dávám vyrábět s předstihem. Nebo úkol :získej 3 kouzla" Vyrobené výrobky nechávám viset na budově a odkliknu teprve když přijde řada na daný úkol, Jen se přitom musí dávat dost...
  12. Fionella

    Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

    K získání hlavní 3. odměny mi zbývá už jen pár klíčů, splním jedním kliknutím, ale zůstanou mi ještě nevyužité klíče (cca 700). Půjde tyto zbylé klíče využít i pak pro klikání denních odměn, nebo získáním 3. odměny plnění Zimní události končí a možnost uplatnit zbylé klíče se uzavře? Já jen...
  13. Fionella

    Diskuze Halloweenská úkolová linie

    Přiznám se, že mě trochu mrzí, že hallouweenské úkoly jsou postavené způsobem získej buď vše a nebo nic. Když pominu menší odměny za plnění jednotlivých etap. Osobně, pokud by to bylo možné, bych hlasovala pro eventy typu "Podzimní události", tam se mohl dostat alespoň k jedné z hlavních výher...
  14. Fionella

    Neaktuální Možnost zvětšit detaily

    Je možné upravit možnost zvětšení, aby bylo možné si kliknutím na budovu, nebo chodící postavičku prohlédnout detail grafiky? Zkoušela jsem si max. zvětšení pomocí kolečka na myši, ale pořád je to málo na prohlížení;)
  15. Fionella

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Maxa: Se omlouvám, jsem to přehlédla prve, jsem svůj zbytečný dotaz už smazala.
  16. Fionella

    budovy

    Jde nějak zrušit část již vytvořené cesty? Nemyslím přesun na jiné místo, ale úplné smazání, protože mi po úpravě rozmístění na ně momentálně nezbývá místo.
  17. Fionella

    požehnání

    Děkuji, povedlo se:-)
  18. Fionella

    požehnání

    Jsem nováček, poraďte prosím, za pomoc při přípravě maškarního plesu jsem dostala požehnání "Zesilovač", ale nemohu přijít na to, jak ho použít, píše mi to, že nelze použít z inventáře, jakým způsobem použít lze?
Nahoru