• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. RainbowHanny

    Ztracenka hledá nové hráče

    Ahoj všichni, bylo nás 25, v současné době je nás jen 6, z toho jeden - velitel- několik měsíců neaktivní. Role velitele jsme se ujali 2 zástupci a teď hledáme další aktivní hráče, jsme z Arendylu a jmenujme se Ztracenka, připojte se k nám a pomozte nám naše společenství opět vytáhnout výše...
  2. RainbowHanny

    Nová funkce Trh

    Chybí mi na trhu funkce, kdy bych mohla nabídnout k výměně zboží jen pro členy společenství. Bylo by to možné zrealizovat?
  3. RainbowHanny

    Mizí mince a zásoby

    Máme ve společenství problém, zprvu jsem myslela, že si to jenom namlouvám, ale když jsem to napsala do chatu, tak se ozvali další. Zničehonic zmizí tu 1000000 mincí, tu 300000 zásob. Schválně jsem si to včera napsala, než jsem šla spát, kolik čeho mám, měla jsem maximum mincí i zásob a ráno s...
  4. RainbowHanny

    Dryády

    Ahojte, ve výzkumu jsem si odemkla dryády. Hned jsem chtěla postavit cvičiště, abych je vyzkoušela a nejde to, je u toho napsáno, že lze postavit jen jednou a já ho nestavěla a přesto nejde postavit. K čemu mi teda byl výzkum dryád, když je nemohu použít v boji? Dá se to cvičiště nějak...
Nahoru