• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Směňování živoucího zboží

    Zdravím všechny, chtěla bych se poradit ohledně směňování živoucího zboží. U obchodníka jsem teď ve fázi, kdy měním 9450 platiny za 540 pryskyřice. Je nějaká možnost, jak se dopídit výhodnějšího kurzu? Tímhle stylem v životě nepostavím budovy elementálů, ani kdybych se na hlavu stavěla. Možná...
  2. Výroba živoucího zboží

    Prosím o radu, mám od začátku bonus na výrobu mramoru, manufaktury mi nyní vyrábějí i měsíční kámen, ve výzkumu jsem odemkla zvýšenou výrobu platiny... U obchodníka můžu živoucí zboží směňovat jen za platinu. Znamená to, že mám místo mramorových manufaktur prostě vystavět ocelárny, abych...
  3. Pulcici - obilne pole

    Zdravim vsechny, prosim o radu. Dostala jsem se do kapitoly Pulcici a hned na zacatku jsem narazila na problem s obilnymi poli. V sekci budov se mi obilne pole nabizi pouze ke koupi za diamanty. To opravdu neni jina moznost, jak pokracovat ve hre, nez nakoupit diamanty a platit jak mourovata...
Nahoru