• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. [Uživatelské rozhraní] Seznam oblíbených hráčů

    Přidat seznam "přátel" či "oblíbených hráčů", se kterými si pravidelně klikáte sousedskou výpomoc. Určitě máte na mapě objevených pár hráčů, se kterými si pravidelně klikáte sousedskou výpomoc. S trochou štěstí tento počet hráčů roste, jak prozkoumáváte nové provincie. Tenhle nárůst s sebou ale...
  2. Nové tlačítka do hry

    Souhlas s lištou přátel!
  3. Diskuze Verze 1.39

    To si děláš legraci, ne?? :D ..vážně super upgrade, takovej hodně povzbuzující. Obrovskej krok zpátky. Doteď jsem klikala cca 40 lidem denně a za jednoho dostala 232 surek, takže po update dostanu jenom třetinu původního množství. Jo, to mě opravdu bude motivovat k výpomoci. Nehledě teda na to...
  4. Diskuze Čarodějové & draci

    Mně se taky nezobrazují, resp. jen někdy u někoho. EDIT: co je ale horší, než nezobrazování zlatý tlapky, která se dá odtušit, je to odpočítávání do konce výroby/průzkumu/atd., jako pardon, ale aby se mi pořád zobrazovalo "zbývá: 38 hodin" a ignorovalo to existenci dnů, to je fakt síla.
  5. Diskuze Verze 1.16

    ahaa.. tak to je vážně praktické.. // odstraněna zbytečná citace - Ódin
  6. Diskuze Verze 1.16

    Nevím, jestli tu o tom někde je zmínka, ale to se vážně dají cvičit jednotky jen v kasárnách nebo na cvičišti a nejde současně cvičit kerberosy a v kasárnách jinou jednotku? Na co to cvičiště teda je?? :D
  7. [Diskuze] Verze 1.12

    Přehled zboží je paráda, taky je fajn, že došlo k opravení chyby, kdy se výpomoc v upozornění nezobrazovala v poslední verzi ve zlatý ikonce, ale ty surky za diamanty už mi přijdou trochu moc. To už mi fakt stačí nakoupit si hromadu diamantů a za pět minut denně si všechno naklikat a hotovo.
  8. Neaktuální Sousedská výpomoc - zlaté ručičky i na mapě

    Jsem taky pro. A strašně bych uvítala, kdyby se zase zobrazovaly zlaté ručičky i v oznámení. To, že s poslední aktualizací zmizely, beru jako velký krok zpátky.
  9. Není chyba Chybné zobrazování oken při najetí na budovu

    A kde přesně píšu, že jsem na support ohledně této chyby psala z tohohle účtu? ;) Ta šablona je určitě zjednodušující a upřesňující věc, ale jelikož elvenar hraju pravidelně na vícero počítačích/platformách/prohlížečích, tak bych se asi upsala. Ale samozřejmě můžu něco náhodně vybrat a vyplnit to.
  10. Není chyba Chybné zobrazování oken při najetí na budovu

    Jestli už to nikdo předemnou neudělal, chtěla bych upozornit na to, že se snad již od počátku spuštění české verze hry dost často (někdy jednou z pěti, někdy jednou z deseti případů) špatně zobrazují "okna" při najetí na budovu (viz obrázky). Vždycky je třeba najet kurzorem někam jinam, po druhé...
  11. Diskuse o verzi 1.11

    Opravdu strašně moc se mi nelíbí nutnost vyzkoumat všechny divy, vůbec bych při tom výzkumu nechala na hráči, ať si kdy zkoumá, co chce, prostě aby to mělo trochu menší návaznost.Už takhle je těch VB opravdu hodně málo, a teď je ještě musím plýtvat na divy.. Co se mi taky nelíbí je změna ikonek...
  12. Neaktuální Zjednodusenie preklikavania medzi ulohami

    Souhlas. Taky bych uvítala trvalé odmítnutí/příp. zrušení některých úloh, který jsou úplně k ničemu a podle mýho je plní jen málokdo.
  13. Neaktuální Úprava klávesových zkratek

    Navrhovala bych, aby se klávesové zkratky vrátily k původnímu Ctrl+písmeno, nebo alespoň aby se při rozkliknutí chatu hned objevil kurzor a dalo se psát rovnou bez kliknutí do textového řádku, v jednom kuse se mi stává, že rozkliknu chat, začnu psát a otevře se mi spousta nechtěných oken.
  14. Hrát na mobilu

    Jde to přes free appku Puffin. Sice to není nějaká extra kvalita, ale jako nouzovka se to dá.
Nahoru