• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Elvenar HMS

    Keďže minulý mesiac sa hráči FoE dočkali uvedenia mobilnej aplikácie do AppGallery, chcel by som sa spýtať, či a kedy by sme mohli očakávať sprístupnenie elvenar mobilnej aplikácie pre HMS.
  2. 100x plánek a info k prvému získanému plánku

    Všetko to začalo dňa 11.3.2017. Spoločenstvá Potomci draka (41 176 bodov), Tyrion (42 473 bodov) a Serious Company (42 369 bodov) získali v krištáľovom turnaji, ako prvé spoločenstvá prvú desiatkovú truhlu, za ktorú získali prvý plánek. Konkrétne za naše spoločenstvo sa o to zapríčinili...
  3. Úloha: Runové úlomky

    Obávam sa že vývojári pri tejto úlohe, nerátali s problémom aký sa naskytol mne. Môj problém je nasledovný: Na tomto obrázku môžte vidieť stav mojich divov. Jeden mám už postavený, u druhého mám možnosť stavania. To znamená že nemôžem momentálne použiť žiadne runy. Riešenie je na prvý pohľad...
  4. Serious Company

    Čo ponúkame: Ak ťa už nebaví byť členom spoločenstva, kde sa nepodporujú členovia (susedskou výpomocou, výmenou materiálov, prípadne aj darovaním materiálu slabším členom pre rýchlejší rozbeh do hry), radi Vás privítame u nás aj s týmito výhodami. Možnosť zamerať sa iba na manufaktúry, v...
Nahoru