• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Třaskavý příběh dr. Šraňkensteina

    Co je to podzimní pozdrav.Nejsem schopen to zjistit.,
  2. Zadání 4. Úkol

    Mapa světa,provincie. ------------------------------ Body: 0
  3. Zadání 3. Úkol

    Dva rozdíly --------------- Body: 1. odpověď - 0 2. odpověď - 0
  4. Zadání 2. Úkol

    Rozkvetlá třída,Pěšina,Přepychová ulice,Trpasličí ulice,Květinová ulice. ----------------------------------------------------------------------------------------------- Body: 1
  5. Zadání 1. Úkol

    společenství,turnaj,vědomostní body,rozšíření,mapa světa ----------------------------------------------------------------------------- Body: 1
  6. Diskuze Kult fénixe

    Ahoj už se těším,ale bude to náročné hlavně na stavbu budov,chce to dost místa.Ale jdu do toho.
  7. Zadání 4. den

    1 ------------------- Body: 1
  8. Zadání 1. den

    2 ------------ Body: 1
  9. Zadání 3. den

    20 ---------------------- Body: 0
  10. Zadání 2. den

    16 ----------- Body: 0
  11. Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

    Proč zase ,když člověk se posune v eventu někam dopředu tak pořádně nefunguje.Nejdou vybírat odměny a když tak se to stále seká.Je to schválně a nebo??????????? Další věc k eventu je že získat denní odměnu přejetím kurzoru po truhlicích že špatný vtip.Loni se mi to podařilo dvakrát! //sloučen...
  12. Zadání 2. úkol

    NOVÁ RASA Nakladač Obelhat Valoun Ámose Redl Ano Sn A Body: 10
  13. Zadání 1. úkol

    28 srdci Body: 0
  14. Bojové jednotky

    Velice se mi nelíbí postup bojů o provincie.Už několikrát jsem se snažil bojovat,měl jsem dvojnásobnou přesilu a přesto jsem to prohrál.Myslím si,že vytvářet bojové jednotky je zbytečné a vyhazování prostředků které se dají využít jinak.Nevím proč tomu tak je.
Nahoru