• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k „Novým tvářím ve tvém městě!“

GoldAngelcz

Velmistr písma
Vypadá to skvěle! Hru už teda "nežeru" jako na začátku , ale tohle to rozhodně osvěží :) pokud to bude aspoň tak dobré, jak se na první pohled zdá, bude to bezva.
 

DeletedUser34

Guest
no ja už testujem na beta servery a je to naozaj pecka aj meská plocha sa zveči o dosť políčok a aj tie budovy sú celkom pekné a trpaslici nemajú chybu sú tak suproví hlavne ten stým kladivom ten je najlepší na 2 mesiace to bude skvelé osvieženie hry a čo sa my páči že treba dosť vela bodov výskumu na odkrývanie výskumov len som ostal prekvapený že rezidencie sa dali vylepšiť len na 17 uroveň a dli nepatrne množstvo ludí ale zase ušetrili 1 políčko z 3x3 sa zmenšili na 2x4 a zase bude dôvod rozkopať celé mesto a bude mať zase noví a jedinečný dizajn :)))
 

Santerr

Veterán
Podle obrázků páně protokola to vypadá velice pěkně, ačkoliv jsem spíš předpokládala, že trpaslíci budou jako nová rasa, věřím, že hru to oživí. Ve výzkumu sice nejsem ještě tak daleko, ale i tak se těším, až budou nové stavby u větších hráčů přibývat a budu se moct k nim chodit kochat ;)
 

DeletedUser418

Guest
20151001144370854913053.gif

Já jsem sice teprve na začátku této krásné hry,
ale moc se mi nová trpasličí rasa líbí a určitě se velmi těším,
až budu moci trpaslíkům pomoci a oni zase budou prospěšní pro mé město.
Celkově to vypadá velmi pěkně a slibně.
Za mě velká pochvala celkově pro hru Elvenar
a těším se, jak budu ve hře postupovat !
20151001144370817193074.gif
 

Galin

Guest
Budou i nové relikvie nebo bude možno nějak vylepšovat produkci nových surovin? Třeba náhodný nález relikvie jedné z nových surovin :)
 

DeletedUser34

Guest
no relikvie nových surovýn nie len bane na nove suroviny pre trpazlikov jedine baňa na oceľ sa bude dať vylepšiť na trpasličiu oceliareň :)
 

Heimdall

Guest
Na "trpasličí" verzi jdou vylepšit všechny 3 manufaktury pro základní surky - (mramor, ocel dřevo) a teda po grafické stránce je to paráda :)

Jinak relikvie pro nové dvě suroviny u trpaslíků nebudou.... výroba se bude dát zvýšit buď vylepšením portálu, který jde zvýšit až na úroveň 5 tuším a pak vylepšením samotných nových manufaktur.
 

DeletedUser34

Guest
je t dobrí nápad len potom bude dobré aby sme sa aj stretavali stymi rasami v buducnosti či už v provinciách alebo niekde inde
 

DeletedUser34

Guest
ale pišem žeto je len typ takže ak ti krištálová guľa vyveští niečo iné bude to presnejšie ale každopádne sa teším na tie nove rezidencie lebo v meste mam stále nedostatok pracovnej sili a domčeky už pomaly neni kde stavať síce prestaviam komplet mesto ale ja sa na to teším rád to prestaviam aj 20x ak treba :)
 
Nahoru