• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Petice_Divy

Chcete vrátit původní systém vylepší divů pomocí surovin a relikvií?

  • ANO

    Hlasy: 153 95,6%
  • NE

    Hlasy: 7 4,4%

  • Celkový počet hlasujících
    160
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

korinai

Učedník
Nechápu o co tvůrcům jde, svoji aktualizací dokázali akorád zničit všechno co člověk po léta ve hře budoval, rád jsem i podpořil finančně společnost Ino protože mi hra přinášela odpočinek, svým počinem, ale směřují jen k tomu aby se člověk od hry oprostil a zapomněl, že tomu věnoval tolik let a peněz, pokud nedojde k nápravě nevidím důvod dál setrvávat na všech hrách Ina a vkládat finance do jejich her
tímto chci tvůrcům poděkovat, že mi nejspíš zbyde více času pro osobní život případně hraní jiných her od jiných společností Dragoo
Díky za tip na novou zábavu
 

AiliQon

Kolemjdoucí
Pakliže vaše názory a postřehy neobsahují vulgární výrazy, nemusíte se bát, že bychom váš příspěvek smazali (jak tu bylo v několika příspěvcích nepřímo naznačeno), ceníme si totiž jakékoliv zpětné vazby, byť by byla sebevíc negativní. Určitě se tedy není nutné bát toho, že by váš příspěvek jen tak bez vysvětlení zmizel.

Jinak tímto děkujeme za vaši zpětnou vazbu, moc si jí vážíme. Všechny vaše příspěvky si postupně čteme a vše následně předáváme tvůrcům hry v Německu!

Děkuji, jde mi spíš o herní účet :-D

Snažil jsem se být co nejpřívětivější.

Vím, že InnoGames je Německá společnost
 

Deleted User - 520124

Guest
Pakliže vaše názory a postřehy neobsahují vulgární výrazy, nemusíte se bát, že bychom váš příspěvek smazali (jak tu bylo v několika příspěvcích nepřímo naznačeno), ceníme si totiž jakékoliv zpětné vazby, byť by byla sebevíc negativní. Určitě se tedy není nutné bát toho, že by váš příspěvek jen tak bez vysvětlení zmizel.

Jinak tímto děkujeme za vaši zpětnou vazbu, moc si jí vážíme. Všechny vaše příspěvky si postupně čteme a vše následně předáváme tvůrcům hry v Německu!
Nepíšeš pravdu. Banuje se i za negativní názor. Vulgární jsem nebyl.
 

korinai

Učedník
@annaj Ale všechno by šlo. Nebo podstatná většina by šla.
Zaujala mne, kromě jiného, skutečnost, že na betě zavedli změny k 10. lednu (v německé verzi) a do ostré hry to pustili k 18. lednu. Myslím, že 8 dní na vyzkoušení takové zásadní změny je trestuhodně málo. Termín "předběžná opatrnost" asi nikomu, kdo o tom rozhodoval, nepřipadá jako důležitý.
Mam dojem, že jsou na klíčových místech nekompetentní osoby. Neochota komunikovat jasně naznačuje že čekají az lidé utichnou. Nekomunikují bohužel ani se zákaznickou podporou, která stále "nic neví", takže nemůže na dotazy nic odpovědět. Takže problém nejen ve hře, ale v nekompetenci provozovatelů. A tím to přestává být o hře.
 

Airoch

Učedník
Další "vylepšení." Za zahájení průzkumu provincie už hra nedotuje zásoby.
cože? no to si dělají fakt prču. Knihovnu jsem potavil jenom kvůli tomu abych si mohl průzkumem v případě potřeby doplnit zásoby. Teď jeto za hlavní úkol - tedy nebudu dělat úkoly abych zbytečně nepřicházel o zásoby ve chvíli, kdy je nepotřebuju :(
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nepíšeš pravdu. Banuje se i za negativní názor. Vulgární jsem nebyl.
Dobrý den, jak všichni zde přítomní hráči mohou potvrdit, je zcela zřejmé, že příspěvky ze svého účtu "2mirek" můžete vkládat na fórum bez jakýchkoliv omezení, zablokován jste tedy za své vyjadřování určitě nebyl. Žádáme vás proto, abyste nemystifikoval ostatní uživatele tohoto fóra.
 

Deleted User - 520124

Guest
Dobrý den, jak všichni zde přítomní hráči mohou potvrdit, je zcela zřejmé, že své příspěvky můžete vkládat na fórum bez jakýchkoliv omezení, zablokován jste tedy určitě nebyl. Žádáme vás proto, abyste nemystifikoval ostatní uživatele tohoto fóra.
Ban mám na Discord- což je jen jiná forma tohoto fora a je i v současnosti platný, Tudíž nikoho nemystifikuji.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Za celou dobu existence českého Discordu serveru jsme na našem českém serveru nezablokovali ani jednoho hráče. Žádáme vás tedy prosím ještě jednou, abyste zbytečně nemystifikoval ostatní hráče.

Pakliže máte problémy s přihlášením k vašemu účtu, můžete vždy prosím kontaktovat naše kolegy z herní podpory, kteří vám rádi pomohou s přihlášením k vašemu účtu.
 

Deleted User - 520124

Guest
Za celou dobu existence českého Discordu serveru jsme na našem českém serveru nezablokovali ani jednoho hráče. Žádáme vás tedy prosím ještě jednou, abyste zbytečně nemystifikoval ostatní hráče.

Pakliže máte problémy s přihlášením k vašemu účtu, můžete vždy prosím kontaktovat naše kolegy z herní podpory, kteří vám rádi pomohou s přihlášením k vašemu účtu.
Neomlouvám se. Maximálně mohu jen poděkovat za zrušení banu. Za ty roky hraní to již poznám když se nemohu přihlásit a navíc z několika herních zařízení.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Neomlouvám se. Maximálně mohu jen poděkovat za zrušení banu. Za ty roky hraní to již poznám když se nemohu přihlásit a navíc z několika herních zařízení.
Ještě jednou si dovoluji zopakovat, že nikdy jsme žádného hráče na českém Discord serveru nezablokovali. To, že jste se nedokázal přihlásit ke vašemu účtu, neznamená, že jsme váš účet zablokovali (či jakkoliv jinak omezili). Velmi nás mrzí, že nás obviňujete z něčeho, k čemu vůbec nikdy nedošlo. Nicméně dále již tuto situaci nebudeme rozebírat (tímto vás žádáme o stejný přístup), protože toto téma slouží k naprosto jinému účelu.
 

korinai

Učedník
Další "vylepšení." Za zahájení průzkumu provincie už hra nedotuje zásoby.
Tím zejména menší hráči získávají snazší přístup ke komoditám, abychom měli stejné šance jak nám sdělí marketing. Představuju si kdo tam sedi. Musí to být něco tak intelektu prostého, ani vakuum není dostatečně přirovnání. Prostě prázdnota přesahující dosavadní fyzikální parametry.

Tak jedním kliknutím jste mě připravili o cca.500k kultůry,já jedním kliknutím blokuji platební kartu pro INNO.
Rozumní a pohotovi jedinci mne v této těžké době uklidňují.
 

Airoch

Učedník
Tak včera jsem nadával, dnes zkusím konstruktivní kritiku. Zavedené změny jsou špatné. Znehodnotily rozvinutá města a zabrzdil rozvoj divů který trval celé roky i bez toho. Doba potřebná k rozvoji divů se nyní přinejmenším zdvojnásobila a to jen kvůli požadavkům na suroviny. Za takovéto znehodnocení hry má jistě hráčská komunita nárok na nějaké kompenzace.

Jako první bych navrhoval jednorázovou možnost resetu divů ve všech městech na lvl1 a vrácení surovin podle aktuálních požadavků na jejich vylepšení, či dokonce reset na lvl 0, tedy s možností vrácení prostředků i na jejich výstavbu, která také není zdarma. Část divů je teď totiž úplně k ničemu a jejich kombinace kterou má každý podle svého nyní neodpovídá tomu jakým způsobem byla města původně rozvíjena a někdy ani už vůbec nedává smysl. K tomu samozřejmě také odpovídající množství urychlovačů, aby bylo možné přestavbu vyřídit bezodkladně. Ano bude to opruz, ale pokud změny zůstanou, nevidím jinou možnost.

K nápravě ostatních změn by se dalo přispět zavedením:
Dalších pater ve Věži věčnosti, spíš víc jak jednoho patra, nebo jedno další patro s násobně vyššími odměnami.

Zvýšení počtu truhel v turnaji a úprava odměn nad 10 truhlu. Všechna top společenstva již určitě zjistila, že v turnaji je možné dosáhnout pouze 20 truhel a dál už nic není. Odměny po prvních 10 truhlách navíc ani nejsou tak vysoké aby to odpovídalo obtížnosti jejich dosažení. Není žádný rozumný důvod, aby byl turnaj omezen pouze na 20 truhel. Klidně by jich tam mohlo být třeba 50 nebo neomezeně a každá 10 truhla by měla obsahovat plán.

Další možností a podle mě vůbec nejlepší by bylo přidání třetí týdenní akce, kde bude možné získávat úlomky, rekonstrukce a činidla. Nabízí se Sklep, Díra, či Hlubina věčnosti, ale vzhledem k tomu proč by hlavně měla vzniknout bych to asi nazval Jeskyně vykoupení, s úlomky, činidly a rekonstrukcemi v odměnách, jelikož další patro věže by začínajícím hráčům v ničem nepomohlo a pouze ti mohou nahrazovat veterány, kteří hru z nějakého důvodu opustí. Po zavedených změnách to ale budou čím dál větší chudinky.

V návaznosti na to by byla vhodné přidat ke kasárnám, táboru a cvičišti i další výrobnu vojáků, nebo podstatně zvýšit urychlení jejich výroby již existujícími divy, či přidáním dalšího divu který bude urychlovat výrobu ve všech výrobních budovách současně. Rychlost výroby vojáků je značně omezená. Já mam třeba jehly lvl31, val lvl18, houby 21, sapiens 26, 10 zbrojnic. I přesto že úrovně divů zvyšující množství vyráběných vojáků ještě zdaleka není na konci a zbrojnice nemám ani na max. kapitoly, výroba v kasárnách už trvá víc než 20 hodin. Urychlení výroby o dalších 8% vylepšením jehel na lvl35 tedy nemůže být dostatečné a po dotažení všech divů doba výroby zjevně přesáhne 24 hodin, což k ničemu není a na další pravidelnou akci typu věž nebo turnaj, či jejich rozšíření by stejně bylo asi potřeba větší množství vojáků, než je nyní možné vůbec vyprodukovat během jednoho týdne.

Také by bylo dobré a to nejen kvůli aktuálním změnám, ale je to věc která mi dlouhodobě vadí, aby se v Akademii pravidelně objevovaly budovy ze všech eventů a i relikvie potřebné k jejich vylepšení. Na některé budovy mám třeba jen 8 relikvií už třeba i 2 nebo 3 roky a je tedy zjevné že tyto budovy nikdy nebudu moci postavit, jelikož stejně nepůjdou rozvinout na maximální úroveň a jsou již tak zaostalé s úrovní kapitol, že by to ani nemělo smysl. I tak některé z nich by své využití našly alespoň dočasně. Zvláš´t když vylepšování eventových budov teď většina lidí odepíše jako nerentabilní, když budou všechny prostředky ládovat do divů a tak budou eventové budovy nahrazovat jinými.

Tak to je zatím všechno. Jestli mě napadne ještě něco, ozvu se ;)
 

voyager-1

Velmistr písma
který div je nyní vyloženě k ničemu? Truhel v turnaji je 19 a dělá to pravidelně pár spolků. K čemu by byla třicátá nebo 50.
 

LuciskaCh

Mistr slova
taky mi to přijde moc komplikované. Prostě vrátit vše před poslední změnu a hotovo.

Jinak jsem si už včera do názvu města dala ,,Forum - Petice_Divy", aby se to díky motivaci dostalo k více hráčům. Pokud vám to nepřijde jako kravina, napište to členům ve vašich spolcích, ať se to šíří.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@Airoch Obávám se, že tvé dobře míněné návrhy by do současných neutěšených poměrů vnesly jen další zmatek.
Dle mého soudu je řešením návrat do původních nastavení. Následně by byla na místě diskuse nad navrhovanými změnami - od těch nejkontroverznějích, až po ty méně vadících nebo vůbec nevadících.
Mělo by se to pojmout po blocích změn, které by v sobě měly i vyvažující parametry. Výsledkem by mělo být především zjednodušení a zpřehlednění hry, kde se sice v poslední době mnohé povedlo, ale rozhodně by se našly věci, které se dají ještě vylepšit.
Rozhodně bych se bránil dalšímu rozšiřování meziher, či dokonce zvyšování obtížnosti hraní. Víceméně nepovedený kotlík je toho zářným příkladem.
Hra už je dostatečně strukturovaná a úpravy by se měly vážit doslova na lékárnických váhách.
 

luterina

Veterán
Zásoby teď dává Knihovna za hl. úkol a to tak slušné, že jí někteří hráči opět postavily a levelují alespoň na první jedenáctku levelů, ty náklady na vylepšení divů jsou na prvních stupních pro velká města ještě celkem malé a co byly zásoby za zahájení průzkumu provincie když u vyšších kapitol průzkum trvá i několik dlouhých dní to už se vůbec ani nevyplatilo, bylo to na pytel, častěji se plní úkoly než zahajuje průzkum.

Patřím k těm spokojeným s novými parametry odměn v Divech, když si teď procházím všechny a říkám si super, tady mi přidali hezký bonus a tady ten Div má teď úplně suprový bonus a plánuji, které ještě přistavím.
Dále jsem si všimla, že hráči kteří měli více měst jen přizpůsobené na DS (a část z nich se hodně vzteká a nadává na všechno a na všechny), že je všechny po těch změnách pouští k ledu, což jsem taky ráda, neboť pro spolek, který si rád zahraje Dobrodružství společenství bylo dost frustrující, když nám první příčky braly právě spolky s multiúčty jen na DS přizpůsobené (tady na fóru se dají na toto stížnosti a volání po nápravě ještě dohledat), čemuž se nedalo moc valně s městy hlavními, kde jsou Osadníci a jiná důležitá skladba budov, které prostě vypustit z města nejdou, nijak konkurovat, což už by jít mělo a věřím, že teď žebříček DS bude vypovídat o souhře a týmovosti spolků mnohem více objektivněji a bude mnohem narovnanější.

Ano, předpokládám, že jako vždy nějaké úpravy, např. k možným dalším ziskům Královské rekonstrukce a Zlatých úlomků nás ještě čekají a možná už jsou předem připravené, když po nich ve větší míře hráči volají, alespoň vždycky to tak za těch 8 let Elvenaru, kde změny jsou součástí vývoje této hry a naprostou samozřejmostí (a musí se s nimi počítat, všichni jsme to odsouhlasili, je to i v pravidlech při vstupu do hry), bylo.

Tato změna v Divech určitě patří k těm větším, kdo si vzpomene, např. změna v turnajovém systému vyvolala obdobnou vlnu nevole a rušení měst a odcházení, že už se nebudou moct "rejžovat vébéčka v neomezené míře", kde se po této nápravě od poctivých hráčů také volalo, že si multiúčty takto cpou VBéčka do Divů v hl. městech. a je to nefér a pod., a dnes už to řešit nemusíme a máme města na nový systém turnaje přirozeně přizpůsobené, tedy vidím to tak, že i s tímto to bude obdobné, až se trochu uklidníme a rozkoukáme a energii naštvanosti a rozčarování začneme se všemi těmi nabytými zkušenostmi přetransformovávat do nápadů a návrhů, do přestavby, výstavby a balance města, že nad tím zvítězíme a nakonec uznáme, že je to vlastně, než před tím, v té hře pro nás lepší než to bylo a že se nám opět hraje podle našich představ dobře a příznivě.

Těm, kteří prožívají frustraci a mají chuť to vzdát, určitě to nevzdávejte, alespoň to zkuste, mnoho z vás, kterých se tato změna dotkla ve větší míře než ostatní hráče, jste právě hráči, kteří hře rozumíte "tak nějak více a hlouběji a lépe", když jste třeba měli mraky zbrojnic a víc měst a dokázali jste ze hry vydolovat vše co umožnila i nad míru co pustit zamýšlela, než hráči běžní, tedy z toho vyplývá, že máte pro Elvenar mnohem více sofistikovanější buňky a zapálení než je běžné a nejednou přijdete na zajímavé věci ve hře, které jdou udělat v rámci pomoci celému spolku, byla by vás a vašich zkušeností do budoucna prostě škoda a to i pro nás, kteří tak chytří nejsme a vaší pomoc teď o to víc potřebujeme, tak i pro Elvenar samotný, snad chápete, co jsem tím chtěla říct.., prostě zůstaňte a pomozte nám nad tou změnou a to i se ziskem s vámi zvítězit, tým je o všech lidech, o jejich zkušenostech, nasazení, zapálení a právě vy tohoto máte dostatek v té správné míře, moc byste nám chyběli.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru