• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

YANDA nejnovější aktivita

  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od korinai ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Někdo žije z výplaty do výplaty a ještě si půjčí, někdo dává přednost finančnímu polštáři. Oba způsoby jsou možné, jen ten kdo má...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od AdVen ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Vyjádření nespokojenosti nad poslední "inovací" hry a pokus o to zvrátit tuhle absurdní novinku je legitimní a právo každého hráče. Je...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od korinai ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jakmile se divy naplní, budou se hromadit VB, ty bude možné dávat jeden do výzkumu, kdo ho dokončí, bude mít o důvod méně hrát turnaje...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od Airoch ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    No ne všichni vystačíme s tím co inno upustí a chudáci budou všichni. Nevidím žádný důvod, proč bych na tom jako aktivní hráč měl být...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od Elvinka12 ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    proc stavkovat ve hre? prijde mi to ponekud zvlastni kdyz me hra bavi hraju kdyz ne tak nehraju a je to a to ze ted se snazili srovnat...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od korinai ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Já vedela, že nedokážeš nepoučovat hrace o jediné správné, pochopitelně své a jistě geniální strategii. Tak nám ji prosím popis do všech...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od Airoch ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Založil jsem nový spolek pro hráče, kteří kvůli změnám ve hře (nebo z jiného důvodu) s hraním končí. Jmenuje se Hrob InnoGames I...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od AdVen ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    @luterina a máš holka recht! Považte! @Schoenfeld a jeho klan si přijdou každý měsíc v Turnaji tak na 26 KR, někteří z věštby tak +3...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od Airoch ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tak, je pátek a zjevně se tu nenašel ani jeden další člověk který by rozeslal info o stávce. Tím je pro mě tedy toto téma uzavřené a až...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od Airoch ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Však tě nikdo nenutil hrát víc, ale nevím proč bych kvůli tomu měl být já nesmylně omezován. Ono pro ten rychlý rozvoj divů se muselo...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od korinai ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Luterino, podstata věci je v tom, že nechápeš souvislosti 1 není jedna povinná strategie Není možné tvrdit, že stavět nebo bourat něco...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od Schoenfeld ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    @luterina Takže popořádku. Když jsem si po delším pobytu v on-line hrách začal hledat něco méně náročného na čas, a přesto ještě...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od Schoenfeld ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    @luterina a @spol Takže popořádku II (Pro odlehčení, třeba abychom to naše povídání nebrali zase tak smrtelně vážně.) Z mých...
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od Fionella ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Připojuji se k petici, snad to to malou troškou pomůže.
  • YANDA reagoval(a) na příspěvek od luterina ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    @Schoenfeld jestli tomu správně rozumím, tak si psal, že jste za jeden turnaj získali 7 královských rekonstrukcí a těch je třeba na 1...
Nahoru