• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Tulpasov

  1. Předáno Transparentnost budov

    zdá se mi to, nebo už to do hry někdo přidal?
  2. Předáno Transparentnost budov

    však to dělám na ostro :D Ale vždy je co zlepšovat a zdokonalovat. Proto tu snad ta sekce je, nebo ne? :D
  3. Předáno Transparentnost budov

    na externího architekta jsem koukal, ale je to jen další berlička od fanoušků hry. A jak jsem tu dřív psal, tak těch berliček na mě začíná být trochu moc :D
  4. Předáno Transparentnost budov

    No určitě by to bylo lepší, než aby dali přednost nějakým obyvatelům, kteří chodí po městě a nic nedělají :D
  5. Předáno Transparentnost budov

    To je, ale možná by mi i stačilo, kdyby se nějak šlo zvýraznit cesty a volná plocha.
  6. Předáno Transparentnost budov

    Ze začátku to jde v pohodě, ale jak jsou ty budovy větší a vyšší, tak přes ně už není vidět a snažím se ty velké stavět k horní straně města, ale jak přibývají, je to čím dál větší problém.
  7. Předáno Transparentnost budov

    Řešit všechno přes externí stránky jiných hráčů a mít jich 10, to taky není moje představa hraní.
  8. Nové tlačítka do hry

    systém HOMaM je prostě bezchybný, Myšlenka generála, který by měl vlastní skill-tree. To zní velice zajímavě. ;-)
  9. Zadávání výroby hromadně

    Možná by šlo to nejprve na zkoušku zavést jen do 12.kapitoly. A pak se uvidí. Aspoň něco, než nic.
  10. Předáno Transparentnost budov

    hmm. Tak trochu jsem to čekal, že už to tu určitě někoho napadlo. Ale zřejmě pro některé programátory nadlidský úkol. :D
  11. Předáno Transparentnost budov

    Občas, když přestavuji město, tak pracně přesunuji budovy, abych viděl kudy mi vedou cesty. Navrhoval bych, aby byla někde ikonka, kde bych zapnul transparentnost budov a tím měl větší přehled co a jak kde stojí. Snad tento návrh ocení i ostatní hráči.
Nahoru