• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Trumpetka

  1. Trumpetka

    Soutěž Soutěž o nejlepší rozvinutelnou budovu

    Železný/Obrněný fénix (Iron/Armored) na každém stupni procento k obraně až do 10% + jedničkové surky (na vyšších úrovních adekvátní alternativa) po nakrmení dalších +15% modro/šedé plátování "peří" s odlesky při pohybu, spojované nýty
  2. Trumpetka

    Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Není to domyšlené. Funguje-li fakt systém +/- , popsaný Lovcem, tak to prostě vede k výměně run za VB a odlehčení si od limitu. Přebytky run jsou hlavně od divů z prvních kapitol a potřeba je levlit divy vyšší. Takže starší hráči si uleví od limitu odhozem run kamkoli jinam a ještě za to získají...
  3. Trumpetka

    Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Ne, to jsi u jiného tématu :) Používáš komunikaci, která následovala po příspěvku do vlákna Zákaz vkládání VB do divů... Tvůj postoj v odpovědi oceňuji a neposlal jsem ti tedy ani 1 VB. Nyní jsme o kus dál a řeší se tady novinka s runami (1 runa do divu spoluhráči = 15 VB do daného divu). Tj...
  4. Trumpetka

    Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    @ElfNostradamus Nastavení bylo k podivení už při představení novinky i pak z Bety. Nemyslím si, že by to chtěli využívat pro nějaké postihy. Pro ban je zde sekce v Krčmě v Herním koutku - na řadě je tuším zabanovat hráče Bonny77 ;) @Ludi Vystihla jsi to pěkně, zásoby run jsou poctivě...
  5. Trumpetka

    Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Jednoznačně bychom se touto změnou měli dočkat lepších výkonů od mnoha hráčů. Spousta divů je z linie pre-historických přežitků, ale pořád se najdou i ty užitečné. Těším se, až mě protihráči odsunou k pozici 500 v turnajích a budu se probíjet zpět k hranici první stovky :) Btw, Elvenare, co...
  6. Trumpetka

    Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Neskutečný multi-pushing od tvůrců :confused: Včera jsem to zkusil ve spolku a za pár minut jsem svým dobrodiním odstřelil dva hráče z přispívání, ostatní to nemohli doplnit. Za ty roky mám run podobně jak iDavis, budu se muset krotit :oops:
  7. Trumpetka

    Diskuze Verze 1.147

    Doušky: ulehčení pro věž = možná se konečně rozhýbu a pustím se i do výzkumu kapitol ;) DS: Zní to dobře, konečně implementace toho, po čem hráči dávno volali. Přesto bych doporučoval s dalším DS počkat, pořád jich mám plné zuby a asi nejen já. S delším odstupem bude do DS větší chuť.
  8. Trumpetka

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Taky oceňuji, jak tentokrát šikovně s obměnou využili existující herní schemata a zaměřili se na to co umí, tj. pohrát si obrázky. I první Amuni bar se mi líbí a mnohým zapadne do města. A počáteční průchod je vyloženě návodem, jak používat prvky. Budu zvědav na ty urychlovače z levlu 9 a 10...
  9. Trumpetka

    Diskuze Verze 1.146

    Když se spektrální šutr objevil poprvé, měl jsem podobný názor. Co s jedním kusem, že? Ale po zavedení i oživování jednotek to vidím dnes jinak. Eventy jsou nyní každý měsíc. Přísun novinek v kombinaci s řemeslnou by se rýsoval... Když zkombinuju boj, vyjednávání, šutr, oživení - je to znát. Mít...
  10. Trumpetka

    Diskuze Verze 1.146

    A to mně se zase líbí ;)
  11. Trumpetka

    Zákaz vkládání VB do divů...

    I když herní tipy směrují hráče jedním (dnes už špatným) směrem, stále jsou možné různé styly hraní. Požehnání na VB jsou pro mne od určité doby veteš a divy zastaralý přežitek, který tvůrci hry z neznámého důvodu poslali k šípku (jejich parametry jsou mnohdy neadekvátní vůči novějším...
  12. Trumpetka

    Diskuze Přesun hráčů - nové změny

    @GorGlin , jdeš na to sice logicky, ale tohle je Inno !!! Je to úplně jinak! ;)
  13. Trumpetka

    Diskuze Přesun hráčů - nové změny

    A nechcete nám k tomu něco říct vy? Na základě čeho jsou přesuny realizovány? Co je parametrem aktivity? Na W jsem aktivní pouze na trhu - dávám i přijímám nabídky. Ale z pozice PC hráče mě neláká načítat města nových sousedů a klikat Sousedskou výpomoc. Přestal jsem to okno i otevírat, takže...
  14. Trumpetka

    Diskuze Bonusy společenství

    Chybí mi vizualizace bodů v archivu - třeba u přehledu bonusů. Dokud není Věž nebo turnaj a nekliknu na "+", tak se archivní body nedozvím :( Nebo se pletu a je to někde vidět?
  15. Trumpetka

    Spojovací činidla

    přečti si Změny ve hře 1.143 ke dnešku - je to tam vysvětlené a najdeš je tady
Nahoru