• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.147

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 17. února bude hra aktualizována na verzi 1.147. Pokládáte tyto změny za užitečné? Potěšily vás? Podělte se s námi o své názory a postřehy!
 

iDavis

Legenda
Dodatočné vylepšenia pre dobrodružstvá - takže sme zase o krok bližšie k tomu, aby z toho po tých rokoch predsa len vzplanula priateľská funkcia.. :D
 

Trumpetka

Znalec fóra
Doušky: ulehčení pro věž = možná se konečně rozhýbu a pustím se i do výzkumu kapitol ;)
DS: Zní to dobře, konečně implementace toho, po čem hráči dávno volali. Přesto bych doporučoval s dalším DS počkat, pořád jich mám plné zuby a asi nejen já. S delším odstupem bude do DS větší chuť.
 

GorGlin

Veterán
Chtěl bych se zeptat k zavedení vitality, k jaké skupině bude přiřazena?
Pozice 3 značí prostřední pole, tedy portály, požehnání na zásoby a tak?

Z úpravy DS jsem štajf, jsem moc rád že to prošlo.

@Trumpetka
bojím se, že zavedení je předzvěst DSka, takže bych ho čekal až odejdou oslíci.
 

Ludi

Veterán
Hromadná výroba zbrojnic na PC je moc fajn. Na mobilu hraju jen výjimečně, je to pro mě moc malé a tak PC verzi stále preferuji.
Změny v DS - taky dobrá věc. Vypadá to, že DS bude 1x po 3 eventech, což je tak akorát. Ještě bude zajímavé, jak budou vypadat odměny.
 

Mescal

Znalec fóra
Aktuální změny ve hře jsou velmi potěšující, jak zbrojnice, tak DS, doušek vitality je na zdroje tedy pěkná palba, ale budiž.
Teď jen kdyby Inno ještě něco udělal s odměnami v DS. :)
 

CuteBenhur

Pozorovatel
DS by mělo být po kazdem eventu kde jsou budovy s artefakty. Jen mám pocit, že tech eventu je nejak moc,od Vánoc ,poloviny prosince mam pocit, ze nedělám nic jiného než eventy , i na Štědrý večer co uz je u mne za hranou... Po vanocich si odpočineš? Ne, další a únor znovu. Misto DS s artefakty, které někomu můžou chybět zase. Už je to trochu stres. Jednou za dva mesice by snad stacilo,mezi tim hodit denní vyzvy? Tohle už casove nedávám.
 
Nahoru