• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Spulik

  1. Spulik

    Obchodování Společná pokladice

    Dobře - nastíním konkrétní situaci - prosím vysvětli mi jak ji tedy tak jednoduše realizovat. Je okolo 22h. Chceš potvrdit výzkum a zjistíš, že i když už jsi vyměnil všechno živoucí zboží tak ti stále chybí 20 000 zboží. Jelikož celkové náklady na výzkum jsou 500 000 živoucího zboží tak druhý...
  2. Spulik

    Obchodování Společná pokladice

    Evidentně jsi vůbec nepochopil o co mi šlo. Primárně o to aby hráči kteří mají surovin nadbytek (třeba já) mohli podpořit hráč kteří jich mají nedostatek např. z důvodu uplácení bojů, nebo když někomu chybí pár desítek tisíc živoucího zboží na výzkum - v tom případě mu nezbývá nic jiného než...
  3. Spulik

    Obchodování Společná pokladice

    Ano, místa mám spoustu a přes trh to neni zrovna rychlé ani optimální řešení když musíš čekat až bude někdo kdo danou surovinu má online a navíc to tam musíš dávat v omezeném poměru. Těžko tam dám 1 prkno za 50000 mramoru .... V jiných hrách přímá výměna surovin v rámci společenství/aliance...
  4. Spulik

    Obchodování Společná pokladice

    Zdravím. Snad se to tu už neprobíralo (vyhledávání mi nic nenašlo) Co do hry zavést společnou alianční pokladnici? Budova která by byla něco jako tržiště, ale nesloužila k výměně, ale k uskladnění a výběru zboží a živoucího zboží. Hráči kteří by měli nějaké suroviny nadbytek by je mohli vložit...
  5. Spulik

    Hledáme hráče

    Hledáme aktivní hráče, klidně i začátečníky. Podmínkou je chuť hrát, komunikovat a účastnit se turnajů a událostí. Hledáme tedy lidi kteří budou pro společenství přínosem a ne přítěží. Pokud máte zájem napište mi zprávu ve hře. Spulik
  6. Spulik

    Nová funkce Výměna relikvií a info o odměně z prastarých divů

    Výměna relikvií u obchodníka Rád bych se zeptal zda neplánujete do hry přidat výměnu relikvií. Nějak moc nechápu smysl k čemu je dobré, že jedny relikvie nejsou potřeba na nic a jiné skoro na všechno v akademii. Kdyby byla možnost je u obchodníka měnit za jiné (třeba i v nevýhodném kurzu) ...
  7. Spulik

    Fénix Spulik

  8. Spulik

    Diskuze Kult fénixe

    aha, už to vidím, njn, to by to nesmělo být skované pod tlačítkem
  9. Spulik

    Diskuze Kult fénixe

    odkaz od Prealieny je v angličtině takže to mi moc nepomůže a jinak jsem to nikde nenašel. Pls. můžeš sem hodit odkaz na CZ forum kde by byl přehled úkolů a odměny apod. Dík
  10. Spulik

    Diskuze Kult fénixe

    pls dá se někde najít přehled úkolů a odměn?
  11. Spulik

    Zadání 4. den

    2 ------------------------ Body: 0
  12. Spulik

    Zadání 3. den

    12 ------------------- Body: 0
  13. Spulik

    Zadání 2. den

    5 ------------ Body: 0
  14. Spulik

    Zadání 1. den

    1 ---------------- Body: 0
Nahoru